Nokia Lumia 920 Kılıf..

Sponsorlu Bağlantılar

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 920 Kılıf..
Merhaba Arkadaşlar,
Ben NL920 telefonuma kılıf almak istiyorumda, sizce hangi kılıfı almalıyım? Bazı kılıflar iz yapıyormuş, iz yapmayan kılıflar hangileridir. Telefonu yoğun kullanan biri olarak siz bana ne tür bir kılıf önerirsiniz? Marka-Model olarak beni bilgilendirirseniz sevinirim. TEŞEKKÜRLER.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Kapaklı/Kapaksız diye belirtseydin sana Media markt da arka kılıf ttec e ait 20tl değere sahip diyebilirdim :)

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Sillikon kılıflar oluyorya arkaya takılan pratik kılıflar ondan düşünüyorum. Bir de NL920 de Gorilla Glass 2 var. Sizce ekran koruyucu film almalı mıyım?

lolaman

lolaman

Üye
Aynen bazı kılıflar iz yapıyor ben benim c5-03 e aldım telefonun arkası 6gen şekilleri ile doldu :D

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
ttec kullanıyorum ayrıca 920nın kapağına nasıl zarar verebiliki süper kapağı var

alical33

alical33

Üye
nokia cc-1043 kılıfı öneririm

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Sillikon kılıflar oluyorya arkaya takılan pratik kılıflar ondan düşünüyorum. Bir de NL920 de Gorilla Glass 2 var. Sizce ekran koruyucu film almalı mıyım?

kardeş sana önerebileceğim ve benimde kullandığım moshi nin kılıfını al, iz yapmıyor. Ama 10 Tl lik kılıf satılıyor onlardan sakın alma. Ben aldım iz yaptı şimdi moshi yi kullanıyorum hiç iz yapmadı. Ayrıdan kesinlikle jelatin tak ben aylardır takıyorum bir gün çıkardım diye ekran çizildi ama sakın a asakın mat alma. Parlak al. Benim yaptığım hatayı yapma.ekranın güzelliğini alıp götürüyor. Bu ikisi seni baya idare eder.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

ÖEY

ÖEY

Üye
Aynen bazı kılıflar iz yapıyor ben benim c5-03 e aldım telefonun arkası 6gen şekilleri ile doldu :D
O izler el dezenfektanı ile silince çıkıyor diye biliyorum. Yakınlarında varsa bir dene denerim:oke:

Kılıf olayına gelince ben deri çekmeli kılıf kullanıyorum ve ekrana da aldığım gün hemen ince şeffaf ekran filmi taktırdım gayette güzel güzel kullanıyorum tavsiye ederim.

- - - Eklendi - - -

nokia cc-1043 kılıfı öneririm
Youtube da videosunu izledim fena gözükmüyor aslında, kullanım açısından hiç zorluk çıkardı mı sana? Ne bileyim pantalon cebinden çıkartırken falan köşelerden çıkıyormuş gibi esneme yaptı mı hiç mesela? Benim bu tarz kılıflarda en çok korktuğum nokta ekran üstü düşürürsem ne olur olayı? Ekranda film var ama sonuçta düşüşte film korumaz ekranı. O yüzden çekmeli kılıftan kullanıyorum yani en azından düşürürsem ilk darbeyi kılıf emer ekrana daha az bir basınç gelir diye.

Yuser21

Yuser21

Üye
Arkadasim ben aliexpress.com dan 10 tane silokon kilifi 10 dolara aldim gayette cok guzel kiyafetime gore rengini degistiriyorum :) ordan bakmani tavsiye ederim. Tek kotu yani gelme suresi 3 hafta ama 10 dolarada kimse 10 tane kapak vermez :) istersen ozelden mesaj at sana aldigim kisinin linkini yollayayim hatta kapaklarin nasil durdugunu cekip yollarim fotograflarini

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle hepinize ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim arkadaşlar. 10$ meselesine gelince arkadaşım çok sağ ol fakat 3 hafta beklersem telefon perte çıkar. Acaba kılıfların markası ne 10 tane getirttiklerinin birde resimlerini atar mısın belki düşunebilirim. Ttec ve moshiye bakacağım arkadaşlar ben Nevşehir'de yaşadığım için bunları bulmam zor. Bu yüzden internetten alacağım. Şu anda idareten 10 tl lik kötü kılıflardan kullanıyorum. Bir de S-Line serisi var kılıflarda silikon yine o nasıl?

- - - Eklendi - - -

Nokia CC-1043 e baktım tam istediğim gibi
kullanan arkadaşlar sizce nasıl.

ÖEY

ÖEY

Üye
Öncelikle hepinize ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim arkadaşlar. 10$ meselesine gelince arkadaşım çok sağ ol fakat 3 hafta beklersem telefon perte çıkar. Acaba kılıfların markası ne 10 tane getirttiklerinin birde resimlerini atar mısın belki düşunebilirim. Ttec ve moshiye bakacağım arkadaşlar ben Nevşehir'de yaşadığım için bunları bulmam zor. Bu yüzden internetten alacağım. Şu anda idareten 10 tl lik kötü kılıflardan kullanıyorum. Bir de S-Line serisi var kılıflarda silikon yine o nasıl?
Bir de bu Clear-Coat denen bir şey var. Hani tüm telefonu saran şeffaf koruma. Bir de onlara bak istersen. Hepsiburada tarzı siteler de vardır.

Videosunu izlemediysen Nokia CC-1043;

<span style="color: rgb(51, 51, 51);">[video=youtube;YkY-6dnK26U]http://www.youtube.com/watch?v=YkY-6dnK26U[/video]

Video daki adam kılıfın sarı rengi olmadığı için yakınıyor. Bulunduğu ülkede sadece siyah rengi satılıyormuş :kıskıs:

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefonum beyaz sizce hangi renk kılıf almalıyım cc 1043 olarak.

Dtn

Üye
O clear-coat u bende düşünüyorum ya, kılıftan hoşlanmıyorum kalınlaştırıyor telefonu ama artık düşüre düşüre kılıf almam lazım, anladım :ehe clear-coat gerçekten koruyor mu bi bilginiz var mı? çizilmesini falan engeller herhalde de darbe alınca yumuşatır mı?Benim telefonun bi köşesi ezildi düştüğü için de, diğerlerini koruyabilir miyim acaba.bi esprisi yoksa kılıf alıcam artık

ÖEY

ÖEY

Üye
Ben özellikle bu CC-1043 ​kılıfını kullananlardan yorum bekliyorum arkadaşlar.

alical33

alical33

Üye
kılıfta esneme vs bişey olmuyor kasa gibi oturuyor telefona birazcıkta ekran seviyesinin üstüne çıkıyor yere düşünce bir parça korur

- - - Eklendi - - -

Benim telefonum beyaz sizce hangi renk kılıf almalıyım cc 1043 olarak.

benim telefon sarı kılıflar kırmızı mavi ve gri ama mavinin yeri ayrı :D

ÖEY

ÖEY

Üye
kılıfta esneme vs bişey olmuyor kasa gibi oturuyor telefona birazcıkta ekran seviyesinin üstüne çıkıyor yere düşünce bir parça korur

- - - Eklendi - - -

benim telefon sarı kılıflar kırmızı mavi ve gri ama mavinin yeri ayrı :D
Bu renkli kılıflar her yerde var mı peki? Ben hepsiburadaya baktım sadece siyah vardı.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar öneri ve tavsiye isteklerinizle ilgili konu açmadan önce lütfen bölümde arama yapın olur mu?

Daha önce Lumia 920 ile ilgili onlarca kılıf konusu açıldı.

Yine aynı şekilde;

-Telefon ilk alındığında yapılacak işler
-Tavsiye oyunlar ve uygulamalar (ki sabit başlığımız da var)
-Batarya ile ilgili sorular

v.s v.s

Forumumuz ne kadar derli toplu olursa o kadar iyi olur.
Aynı konu ve sorulardan 100'er tane olunca bölümümüze gelip arama yapan biri hangisine bakacağını şaşırıyor, sonunda hepsine bakmaktan vazgeçip aynı soruyla ilgili kendi konusunu açıyor.

Yanlış anlaşılmasın.
Konuyu açan arkadaşımızın nezdinde tüm üyelerimize iletiyorum. :oke:

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Şu anda kafamda cc-1043 var. Telefonum beyaz bu kılıfın beyazı var mıdır?