Yardım nokia lumia 920 kamera sorunu !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
nokia lumia 920 kamera sorunu !
Arkadaşlar hiç bi yerde görmediğim karşılaşmadığım bi sorun sadece lambaya tuttuğumda hafiften beyaz bir ışık veriyor telefon ama normal turunca sabah akşam farketmiyor hep karanlık iso ayarları falan auto + diğer uygulamalar da da siyah gösteriyor telefon hiç servise gitmedi göndersem mi acaba beyler napsam bilemedim göndermek istemiyorum şimdi çunku bi kere gidince bidaha düzen tutmuyor telefon ne yapmalıyım ne etmeliyim yardım edin lütfen

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Örnek Resim Atarmısın

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
bende de oluyor arada telefonu kapatıp açınca düzeliyordu, olmazsa ses kısma ve kilit açma tuşuna basılı tut titreyene kadar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi

Buyur kardeşim

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Makrodami Bi Baksana Ona

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu sorunuda ilk defa duyuyorum benim başıma hiç gelmedi ama kullandığınız sistem ney acaba arada bende sistem yüzünden renkler baya bir değişiyor o belki sana kamera içerisinde iken gelmiştir wp8.0 veya cyan ise olmaması gerekiyor

Son düzenleme:
PureFood

PureFood

Üye
Geçenlerde bende de oldu. Soft reset attım da kendine geldi Allah'tan.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sanki Cihaz Makro Moddaymiş Gibi Odak Moduna Bakın Onla Alakali Bence

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Makro falan ayarlamadım ben kardeşim :( wp8.1 sistem ilk defa geldi bu hata banaSoft reset atmayı deneyeyim bi sağolun

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Soft reset attım sorun geçti sağolun kardeşlerim :) çok teşekkür ederim zamanınızı ayırdınız çok sağolun

Bay H

Bay H

Üye
Konu çözüme kavuştuğuna göre :locked2:. Geçmiş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt