nokia lumia 920 ekran

Sponsorlu Bağlantılar

katil_197

katil_197

Üye
    Konu Sahibi
nokia lumia 920 ekran
Nokia lumia 920 ekranı kırıldı fiyat nedir

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Helal olsun nasıl başardın :D Forumda okuduğum ve hatırladığım kdarıyla 250 ila 400 arası değişiyormuş fiyatlar

katil_197

katil_197

Üye
    Konu Sahibi
Sadece ekran kısmı parçalandı

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Burada gördüğüm,kadarıyla 200u geçmez.

- - - Eklendi - - -

Bu arada telefon nasıl kırıldı ?
L820 ekranı mermere doğru düştü hemde sert hiç,bir şey olmadı hassasiyetınde felanda.
Geçmiş olsun

katil_197

katil_197

Üye
    Konu Sahibi
En üstteki camı kırıldı dokunmatik çalışıyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
gecmiş olsun ortalama 270-280TL

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw
katil_197

katil_197

Üye
    Konu Sahibi
Şu ekranın fiyatını belirleyin la

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Şu ekranın fiyatını belirleyin la

net fiyatini belirleme yetkimiz malesef yok. Bize kalsa at bişeyler derdik:D fakat bu işlem garanti kapsami dişinda oldugu icin servisler bu konuda pazarliga acik oluyorlar.

katil_197

katil_197

Üye
    Konu Sahibi
Kvk ya mı yoksa Nokia servisemi vereyim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: mesutcinik

Dementor61

Üye
820 nin camı kırılmıştı. Teleservice 110 lira istedi. 920 de 200-300 ₺ gibi bir fiyat olur herhalde :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
KVK resmi yetkili servis degil artık.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bu arada ben bu durumlara karsı sureklı kaskom var dıyorumda isiml gorur mu ? bu arada sorun cıkarırlarsa ararım hakkımı ..

efeler12

efeler12

Üye
bende de alt tarafta dikkatli bakmayınca fark edilmeyen bir kırık var çok kötü düşmüştü koruyucu bembeyaz olmuş kalkmış her tarafı gitti telefon demiştim koruyucuyu bi çıkardım çizik bile yok :D

araştırmıştım 400 lira fln diyorlarmış

papakudioflu

papakudioflu

Admin
kasko biraz ugraştiriyor ve işlemleri uzun sürüyor diye biliyorum.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
sıkayetcı cokta ben 5 kez de gıderım alırım ama sorun yokusa surmesınler.

Dtn

Üye
Kimi çok sağlam diyor ekrana ama sonuçta kullandığımız şey cam :) benimkinde 3-4 cm uzunluğunda bi çizik var, yüz üstü düşmüştü daha doğrusu uyurken atmıştım biraz :ehe ışıkta bakınca belli oluyor ama telin ekranı açıkken rahatsız etmiyor. Geçmiş olsun sana da

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Kimi çok sağlam diyor ekrana ama sonuçta kullandığımız şey cam :) benimkinde 3-4 cm uzunluğunda bi çizik var, yüz üstü düşmüştü daha doğrusu uyurken atmıştım biraz :ehe ışıkta bakınca belli oluyor ama telin ekranı açıkken rahatsız etmiyor. Geçmiş olsun sana da

Uyku sersemiyle telefonumu tuvalete atmıştım :D Sağlık olsun dedim gittim aldım yenisini :D