Tavsiye Nokia Lumia 1520 Aldım

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 1520 Aldım
Arkadaşlar LG G3 telefonumun yanına hepsiburada dan Lumia 1520 sipariş etmiş bulunmaktayım. Önceden 920'm vardı satıp G3 e geçmiştim şimdi Windows Phone'a geri dönüş yapayı düşündüm ve 1520 aldım. 1520 ile farklı bir deneyim yaşayacağımi dusunuyorum.1520 ile 1020 arasında kalmıştım fakat 1520 nin donanımı çok iyi olduğundan bütçemi biraz daha sıkıp 1520 aldım.1020 kamera konusunda iyi olsa da 1520 onu aratmaz diye düşünüyorum ayrıca 1520'nin grafik kartı ve işlemcisi almam için bir sebep oldu.Sonuç olarak Windows Phone'a dönmüş bulunmaktayım. 1520 kullanan arkadaşlar hangi oyun ve uygulamaları tavsiye edersiniz ve ilk aldigimda yapmam gereken bir şeyler var mi deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece, Murat Alper, B.A.R.O.N ve 1 kişi daha

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar LG G3 telefonunun yanınayanına hepsi burada dan Lumia 1520 sipariş etmiş bulunmaktaydı. Önceden 920'm vardı satıp G3 e geçmiştim ama 1520 ile farklı bir deneyim yaşayacağımi dusunuyorum.1520 ile 1020 arasında kalmıştım fakat 1520 nin donanımı çok iyi olduğundan bütçemi biraz daha sıkıp 1520 aldım. Sonuç olarak wp te dönmüş bulunmaktayım. 1520 kullanan arkadaşlar hangi oyun ve uygulamaları tavsiye edersiniz ve ilk aldigimda yapmam gereken bir şeyler var mi yardımcı olursanız sevinirim.
Sendemi:)hayırlı olsun bende bu hafta sonu 2.el 1520 alabilirim.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve Microsoft Corporation

Emre

Üye
Nokiasız Olmuyor dimi NokiaFanı :kop:
LG G3 Çok Hafif L1520 Fin Kafası Taş.

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan ve Microsoft Corporation
PureFood

PureFood

Üye
Vay hocam hayırlı olsun, bir zamanlar atmadığın taş kalmamıştı Windows'a ama yine Lumia ile güzel giriş yapmışsın :)

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation

ArMaGeDdOn_87

Üye
geçmiş olsun :)

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
Rainesto

Rainesto

Üye
Hayırlı olsun.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler :)
Hayırdır hocam neden geçmiş olsun? :D
Vay hocam hayırlı olsun, bir zamanlar atmadığın taş kalmamıştı Windows'a ama yine Lumia ile güzel giriş yapmışsın :)
Öyle oldu biraz hocam ama özledim nedense Windows'u :) Windows Phone forumunun ortamına da tekrar dahil olmuş oldum. :)

Bu arada 1520 kullanan arkadaşlara tekrar soruyorum cihazı ilk aldığımda yapmam gereken bir şeyler var mı deneyimlerini paylaşırlarsa memnun olacağım :)

• Beğen
Tepkiler: PureFood
StartTheGame

StartTheGame

Üye
Hocam cihazı ilk aldığınızda 2 çay bardağı pirinç 3 kaşık makarna 2 tuz kaşığı şeker koymanızı tavsiye ediyorum... :D şaka bi yana telefonu aldığında yapman gereken tek şey gelen güncellemeler kamera ayarları Live Tile ekran ayarları bu kadar :D oyun iyi oynanır 1520 ile...

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Menü > Ayarlar> Güncellemeleri kontrol et.
Telefon güncellemeleri bitince de

Mağaza ... Ayarlar> Güncellemeleri kontrol et.

Microsoft 1520 yi çok seviyor. Ona bolca güncelleme geliyor.

Hatta şanslısın diyelim. Bu sıralar DENİM GÜNCELLEMESİ ufak ufak dağıtılmaya başladı. Türkiye'de ilk alacak cihazlardan biridir.
Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın.

• Beğen
dakamon

dakamon

Üye
Valla hakikaten büyük ekranlı telefon sevenler için çok güzel bir cihaz. Kamerası pil performansı wp ayrıcalığı yüksek donanımıyla sınıfının en hızlı cihazlarından biri.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, Microsoft Corporation ve Aybin.Kilic
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Hayırlı olsun :)

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Hayırlı olsun .
Peki bu cihaz wp 10 alır mı

• Beğen
Nirvana92

Nirvana92

Üye
bnce wp 10u çogu cihaz alır , wp 8.1 tamamlanmış bi sisteme benzemiyo. ha 512ciler alamayabilir onlar pek bişi alamıyo zaten :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Windows 10 for Phones güncellemesini tüm cihazların alacağı açıklandı.
Way be 512 ram bile alacaksa süper gelisme . Android 2g ram bile almıyor tek kötü tarafı android güncelleme karmaşası. Gerisi hersey süper

_Shinku_

_Shinku_

Üye
Hayırlı olsun. Telefon çok güzel. Kamerası süper özellikle. DENIM ile beraber çok daha iyi bir hâl alıyor kamerası süper ötesi oluyor.

• Beğen
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar :)

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn_01
Peocawe

Peocawe

Üye