Nokia Lumia 1020 Zoom

Sponsorlu Bağlantılar

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 1020 Zoom
Nokia'nın facebook sayfasında gördüğüm bi fotoğrafı siz değerli maxicep windows phone üyeleriyle paylaşmak istedim. Ben wp8 kullanıcısı olmadığım halde burayı çok sık takip ederim yeni modelleri bekliyorum :D
[/URL][/IMG]
kalitesi mükemmel ben çok beğendim bide bu resim kalitesiz upload edilmiş orjinalini düşünemiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve m542tf

ÖEY

ÖEY

Üye
1020 tartışmasız piyasadaki en iyi fotoğraf çeken akıllı telefon. Sony'nin çıkaracağı o yeni modelde büyük ihtimalle 1020'yi tahtından edemeyecek.

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle.

skynet

Üye
1020 honamiyi camera olayında ezer :yuru

• Beğen
Tepkiler: m542tf
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
1020 varken hONAMİ kaldık :ehe

• Beğen
Tepkiler: Dtn, alperen kutuk, gkcll ve 1 kişi daha
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Nokia'nın kendisi de zaten bu kameranın üstüne en az 1 sene daha gelişmişini çıkarmaz.
Aslında 1020'de quadcore cpu ve adreno 330 kullansaydı, offf ki offf :islik

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, Esendağlı, m542tf ve 1 kişi daha
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Resim gerçekten harika yani şok oldum desem doğru olur bide doğru diyorsan eğer resim kalitesi düşük yüklenmiş diyorsun bunun yüksek kalitelisini düşünemiyorum :naughty:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Paylaşım için :tşk:

m542tf

m542tf

Üye
Nokia'nın kendisi de zaten bu kameranın üstüne en az 1 sene daha gelişmişini çıkarmaz.
Aslında 1020'de quadcore cpu ve adreno 330 kullansaydı, offf ki offf :islik
o zaman ben alırdım lumia 1020 yi

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece

skynet

Üye
Gelsin bende 1020'ye terfi etmeyi düşünüyorum :pro:

marazruno123

Üye
Mantıklı düşüneceksek L820 8.7MP kamerayla yaklaşık 4MBlık foto alıyorsa L1020 41MP kamera ile yaklaşık 5 katı yani 20MBya yakın foto alır 1080p ilerde düşük kalacak hatta ekran ve kamera ile şu an bile geçildi :)
Hatta mükemmel telefon konseptinde L1020 kamerası seçildi (xenon ve Carl zeiss ikilisi).Tabi diğer parçalar en iyi telefonlardan seçildi :) izleyin tavsiye ederim.

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
    Konu Sahibi
lumia 1020 nin ekrani biraz daha büyük olsaydi tam aradigim telefondu ama ne olursa olsun bundan sonraki telefonum 1020 ya da ondan sonra hangi model gelirse o olacak :)

mesutcinik

mesutcinik

Üye
1020 farklı bi olay gerçekten ya cebinde hem slr bi fotoğraf makinesi hemde müthiş bir akıllı telefon taşıyosun yani

Baskentliia

Baskentliia

Üye
41 mp yanı

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
peki bir şey soracam şuan samsung un yeni kamera için çıkardığı samsung galaxy s4 zom bu cihazı inceleyen varmı cihaz biraz kaba olmuş ama kamera olayını bana daha aşmış olarak göründü malum cihazda
  • CMOS, 16 MP 10X Optik Zoom var geçen 925 sorarken türkcell timde rastladım kameratı biraz inceleme fırsatım oldu ve gayet başarılı geldi 1020 yi elimize alıpda inceleme fırsatımız olmadı bu 10x optik zum oldukca başarılı resimler çekiyor sizin yorumlarınız nedir

ÖEY

ÖEY

Üye
peki bir şey soracam şuan samsung un yeni kamera için çıkardığı samsung galaxy s4 zom bu cihazı inceleyen varmı cihaz biraz kaba olmuş ama kamera olayını bana daha aşmış olarak göründü malum cihazda
  • CMOS, 16 MP 10X Optik Zoom var geçen 925 sorarken türkcell timde rastladım kameratı biraz inceleme fırsatım oldu ve gayet başarılı geldi 1020 yi elimize alıpda inceleme fırsatımız olmadı bu 10x optik zum oldukca başarılı resimler çekiyor sizin yorumlarınız nedir
Çektiği fotoğrafları bir gör ve 1020 ile karşılaştır ondan sonra tekrar konuşalım abi :D

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
S4 zoom la bir konu var karşılaştırılmış 10 optik zoom olduğunu bilmiyordum 1020 41 mp kayıpsız zoom yapıyor peki bu kaç optik zoom a tekabül ediyor yaklaşık tahmin yada bilen var mı

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
evet 10 optik zom var bende merak ediyorum 1020 nin nasıl resim çektiğini zaten mantıken s4 zom telefon diye alınmaz çok kaba e kamera niyetine alacaksak çok daha kaliteli kameralar var hemda çok uygun fiata bi deneyim dedim abi o ne ya telefon demeye bin şahit lazım harbiden çok kaba

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Ah bi de optik zoom olsaydı ah

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

Üst Alt