Nokia Lumia 1020 Türkiye'ye Gelirse Fiyatı Ne Olur?

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Nokia Lumia 1020 Türkiye'ye Geldiğinde Fiyatı Ne Kadar Olur?

• Kullanılan toplam oy
    60
  • Anket kapatılmış .

IVI-Elia

Üye
tasarım güzel ama ben o çıkıntıya katlanamam :D... Bu arada bence fiyatı 1699₺ gibi iddialı bir telefon olacak

UpOneTR

UpOneTR

Üye
1649 TL son :D

Anil-D

Anil-D

Üye
arkadaşlar bugün telefoncuya gttim 920 yi sordum 2 haftalıkmış sorunsuz 678 tl dedi şastım ucuzladımı bukadar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
herkesde bir fandroid hastalığı olduğu için elindeki ürünü satmak için telefoncunun kendi insiyatifine kalmış bu tarz ucuz fiyatlar. ama tabi 2 haftalık da olsa sorunlu da olabilir iyi bi bakmak lazım almadan.

Anil-D

Anil-D

Üye
:hmmm anladım

ÖEY

ÖEY

Üye
arkadaşlar bugün telefoncuya gttim 920 yi sordum 2 haftalıkmış sorunsuz 678 tl dedi şastım ucuzladımı bukadar
O telefonda kesin bir terslik vardır. 2 haftalık cihaz hayatta o fiyata satılmaz. Bence uzak dur :D

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Almanyada çıktı 689 €

Dtn

Üye
2.elde hep öyle ucuzmuş yahu lumialar, rağbet görmüyormuş (!) :hmmm zoruma gitti açıkçası :hih:

ÖEY

ÖEY

Üye
2.elde hep öyle ucuzmuş yahu lumialar, rağbet görmüyormuş (!) :hmmm zoruma gitti açıkçası :hih:
Evet piyasadaki bilinçsiz tüketicilerden kaynaklı olarak oluşan algıdan dolayı ikinci el fiyatları düşük ama bu kadar da değil açıkçası. Ben daha 2-3 gün önce öylesine merak ettiğim için küçücük resmen kıyıda köşede kalmış bir telefoncuya sordum abi 650 den alırım eğer takas dersen 750 olur dedi. Ardından ana cadde diyebileceğimiz bir yerdeki dükkana sordum o da 750 tabi cihaz temizse takas için de 800-850 arası istediğin cihaza göre değişir dedi. Yani o adam sizce o telefonu kaça almış olabilir ki bu kadar ucuza satabilsin? Ya cihazda sorun var ya da cihazı satan kişi gerçekten bilinçsiz bir tüketici ki cihazını yok pahasına satmış.

Benim fikrimi sorarsan bence l920'nin ikinci eli minimum 950 tl olmalı.

Dtn

Üye
Aynen, rağbet görmez ucuza satarsın tamam ama yarı yarıya da çok fazla yahu

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Tarih 28.07.2013
yer vatan bilgisayar
telefon standının önünde bir bayan bir de bay var ikiside telefondan anlamıyor sadece Nokia ve samsung diye hitap ediliyor
görevli arkadaşa soruyorlar hangisi daha iyi
görevli diyorki samsung daha iyi androidli
adam soruyor peki Nokia lar nasıl
görevli: onları kullanamazsın bunlarda Windows var windows bilgisayarda çok iyi ama telefonda yaramaz
şimdi gelde piyasada bu kadar düşmanın varken ikinci elde tutun sıfırda tutun kimi sanatçılar iphone kullanıyor diye Apple yalakalığı yapar kimi androidin ne olduğunu bilmeden daha iyi diye satar

• Beğen
Tepkiler: ÖEY
ÖEY

ÖEY

Üye
İşte böyle insanlar yüzünden telefonlarımızın ikinci el piyasası kötü ve insanların wp8 sistemine bakışları önyargılı. Gerçi çuvaldızı biraz da kendimize yani MS'e batırmamız lazım. MS'de böyle olmasının yolunu feci derecede açtı.

Anil-D

Anil-D

Üye
tamam arkadaşlar saolun incelemeden almam gerçi nokia almam ben artık

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
İşte böyle insanlar yüzünden telefonlarımızın ikinci el piyasası kötü ve insanların wp8 sistemine bakışları önyargılı. Gerçi çuvaldızı biraz da kendimize yani MS'e batırmamız lazım. MS'de böyle olmasının yolunu feci derecede açtı.

Hem satıcı ve alıcıların ön yargısı var, hem de sistemin arayüzü ve işleyişi bizim insanımızın alışık olduğu klasik ikonlu arayüzden farklı olduğu için uyum sağlamakta zorlanıyor pek çok kişi.
Neyin nerede olduğunu, nasıl kullanılacağını pek bilmiyor. Alışmak ve tanımak için zaman vermek yerine de "ben buna alışamadım" deyip denk getirdiği fiyattan satıyor.

O yüzden şu anki ikinci el piyasası sizi yanıltmasın.
Sistemin ve bu sistemi kullanan modellerin popülerliği arttıkça ikinci el piyasası da yüksek olacaktır.
Ancak bunun için en azından Microsoft'un öncelikle sistemi kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda biraz daha fazla ve daha hızlı geliştirmesi şart.

WP'ye ilgi günden güne artıyor.
Microsoft'un bu ilgiye artık karşılık vermesi ve bir an önce istekleri yerine getirmesi gerekir.
Şu an ağırdan gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: ÖEY
yasirtaha

yasirtaha

Üye
Akılda parada zevkde senin anıl bende bu saatten sonra kimseye Nokia al demiyorum diyemiyorum kendim belki alırım ama kimseye sebep olmam çünkü milletin istediği güncelleme bunlarda nokianın symbian kanadındada Windows Phone kanadında yavaş işleyince bütün işler sarpa sarıyor gunlerce güncelleme konuları açılıyor tartışılyor bu yüzden kimseye sebep olamamak en iyisi bence

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
1700-ila 1750 civarı olur

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
1500 lira olsa 10 numara olur