Nokia Firmware Editor v03 ÇIKTI - kendi fw.lerinizi daha kolay yapabilirsiniz

Konu, 'Modifikasyon Araçları & Bilgi' kısmında alper0642 tarafından paylaşıldı. Okunma: 21885 | Cevaplanma: 56

1. pnht nokia firmware editor v.0.3 ü yayınlamış arkadaşlar, fw yapımında olmazsa olmazımız, Türkçe dil yamasını da ekledim ve Türkçe olarak kullanımıza sunuyorum.Pnht bu işi iyice ileri götürecek anlaşılan.

Buyrun ingilizcesi pnht.den
    Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

buyrun bu da Türkçe'si (Türkçe dil nfe 0.2 den alınıp bu sürüme tarafımca eklenmiş ve çalışır hale getirilmiştir.)

Beğenen arkadaşlarımız TEŞEKKÜR butonunu unutmazlarsa bizde seviniriz.

Nokia Firmware Editor v03 ÇIKTI - kendi fw.lerinizi daha kolay yapabilirsiniz - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. teşekkürler

3. tesekkurler

4. Teşekkürler.:oke:
    Fwlerimi editlemeye başladım şimdiden de bunun 0.2 versiyonundan farkı ne ben onu anlamadım:hmmm

5. Güzel Teşekkür ettim

6. konuyu okeyleyip yayına sunan sayın moderatörümüz Mehmet Bey'e teşekkürler

diğer tüm arkadaşlara da ayrıca teşekkürler, güzellik olarak görülen şeyler paylaşılırsa değeri daha da artıyor.

7. Teşekkürler

8. evet bunun önceki sürümden farkı ne açıklarsan tam olucak . ayrıca emeğine sağlık teşekkürler..:oke:

9. Eyvallah

10. Teşekkürler

11. Kendi fw'mi yapabilmem için gereken tüm araçların paylaşıldığı bir konu var mı acaba forumda? Forumda neyi araştıracağımı bilemediğim için siz tecrübeli arkadaşlarımdan yardım istiyorum.

12. herkez senin gibi yabancı siteleri takip etse böyle gereksiz konu açıp sanal çöplük oluşmasına gerek kalmicak ama,,, teşekkür. Modifikasyon için gerekli programlar adı altında bi konu açsak ve hepsini orda toplasak çok güzel olur . kimler katılıyor. programlara açıklamalarını ve ne amaçla kullanıldığını nasıl yüklendiğini yanında belirtiriz

13. Bende hepsini bir arada barındıran bir all in one konu beklentisi içindeyim. Telefon Firmwaresi konusunda yabancıyım YineAma çok güzel bir konu ve paylaşım. Üstelik dil dosyasını da kendiniz yapmışsınız ki mükemmel...

14. önceki sürümden farkı:
    Sis Stub Manager:
    -program silmek için uygulama yöneticisine geçtikten sonra oradaki sis stub bölümünden uygun gördüğünüz programı sil demek....
    -dosya gizleyici
    -yeni arama sistemi...

15. teşekkürler

16. ellerine sağlık
    mükemmel bi program

17. selam arkadaşım benim telefonumç 6110 navigotor. ben dosyayı acıyorum sonra kapatıyorumç hiç bir değişiklik yapmıyorum. telefona yazdırıyorum ama telefon acılmıyor neden acaba. ben anlamadım. değişiklik yapsamda acılmıyor neden acaba yardım.

18. teşekkürler

Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. NFEstd_v0.3_TR.rar