Nokia Firmware Editor v03 ÇIKTI - kendi fw.lerinizi daha kolay yapabilirsiniz

Konu, 'Modifikasyon Araçları & Bilgi' kısmında alper0642 tarafından paylaşıldı. Okunma: 23449 | Cevaplanma: 60

1. Nokia Firmware Editor v03 ÇIKTI - kendi fw.lerinizi daha kolay yapabilirsiniz

pnht nokia firmware editor v.0.3 ü yayınlamış arkadaşlar, fw yapımında olmazsa olmazımız, Türkçe dil yamasını da ekledim ve Türkçe olarak kullanımıza sunuyorum.Pnht bu işi iyice ileri götürecek anlaşılan.

Buyrun ingilizcesi pnht.den
    Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

buyrun bu da Türkçe'si (Türkçe dil nfe 0.2 den alınıp bu sürüme tarafımca eklenmiş ve çalışır hale getirilmiştir.)

Beğenen arkadaşlarımız TEŞEKKÜR butonunu unutmazlarsa bizde seviniriz.

Yazan: alper0642

Nokia Firmware Editor v03 ÇIKTI - kendi fw.lerinizi daha kolay yapabilirsiniz - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. teşekkürler

3. tesekkurler

4. Teşekkürler.:oke:
    Fwlerimi editlemeye başladım şimdiden de bunun 0.2 versiyonundan farkı ne ben onu anlamadım:hmmm

5. Güzel Teşekkür ettim

6. konuyu okeyleyip yayına sunan sayın moderatörümüz Mehmet Bey'e teşekkürler

diğer tüm arkadaşlara da ayrıca teşekkürler, güzellik olarak görülen şeyler paylaşılırsa değeri daha da artıyor.

7. Teşekkürler

8. evet bunun önceki sürümden farkı ne açıklarsan tam olucak . ayrıca emeğine sağlık teşekkürler..:oke:

9. Eyvallah

10. Teşekkürler

11. Kendi fw'mi yapabilmem için gereken tüm araçların paylaşıldığı bir konu var mı acaba forumda? Forumda neyi araştıracağımı bilemediğim için siz tecrübeli arkadaşlarımdan yardım istiyorum.

12. herkez senin gibi yabancı siteleri takip etse böyle gereksiz konu açıp sanal çöplük oluşmasına gerek kalmicak ama,,, teşekkür. Modifikasyon için gerekli programlar adı altında bi konu açsak ve hepsini orda toplasak çok güzel olur . kimler katılıyor. programlara açıklamalarını ve ne amaçla kullanıldığını nasıl yüklendiğini yanında belirtiriz

13. Bende hepsini bir arada barındıran bir all in one konu beklentisi içindeyim. Telefon Firmwaresi konusunda yabancıyım YineAma çok güzel bir konu ve paylaşım. Üstelik dil dosyasını da kendiniz yapmışsınız ki mükemmel...

14. önceki sürümden farkı:
    Sis Stub Manager:
    -program silmek için uygulama yöneticisine geçtikten sonra oradaki sis stub bölümünden uygun gördüğünüz programı sil demek....
    -dosya gizleyici
    -yeni arama sistemi...

15. teşekkürler

16. ellerine sağlık
    mükemmel bi program

17. selam arkadaşım benim telefonumç 6110 navigotor. ben dosyayı acıyorum sonra kapatıyorumç hiç bir değişiklik yapmıyorum. telefona yazdırıyorum ama telefon acılmıyor neden acaba. ben anlamadım. değişiklik yapsamda acılmıyor neden acaba yardım.

18. teşekkürler

Nokia Firmware Editor v03 ÇIKTI - kendi fw.lerinizi daha kolay yapabilirsiniz konusuna benzer içerikler

1. Nokia X6 31.0.004 firmware çıkmış.. ( 3 Şubat 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

arkadaşlar neler değişmiş biraz bilgilendirirmisiniz..
  2. Nokia firmware editor ile dil ekleme?? ( 23 Temmuz 2011 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Ben bu nokia firmware editörle ile orjinal firmwarden den türkçe dilini çıkardım.Bu türkçe dilinide bir internet sitede bulduğum costum firmware ekledim.Sonra flash attım telefona ama telefon tam pin yerine gelicekken reset atmaya başladı.(Hatta...
  3. Nokia Firmware Editor yeniden paketleme hatası ( 13 Şubat 2012 | Modifikasyon Genel & Destek )

ARkadaşlar NFE de yeniden paketlerken şu hatayı alıyorum "Hata: ROFS dosyası oluşturulamadı. İşlem yarıda bırakıldı!". Rofsbuild dosyasını açıncada hatanın sebebi olarak şu yazıyor "Time out of range on line 4". :( Rofs...
  4. Nokia Firmware Editor ile neleri silmeliyim? ( 3 Ekim 2012 | Modifikasyon Genel & Destek )

CWF hazirlarken (603 icin hazirlamayi dusunuyorum) ROFS2-ROFS3-UDA ve varsa digerleri icinden NFE ile silinecek bilesenleri nasil belirleyebilirim. Yani NFE de listede cikan bilesenlerin hangileri ne ise yarar (geneli haricinde bazilari hakkinda...
  5. Navifirm alternatifi program (Nokia Firmware Editor) ( 24 Nisan 2013 | S^3 Orjinal FW Bölümü )

Arkadaşlar navifirm programına alternatif bi program var program ürün kodu (product code) üzerinden yazılımı indiriyor programın ismi Nokia Firmware Editor link:MEDİAFİRE
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 8:52:04