Nokia Firmware Editor v0.2 Türkçe(Kendi Firmware2ni Kendin Yap)

Konu, 'Modifikasyon Araçları & Bilgi' kısmında nejdet can tarafından paylaşıldı. Okunma: 18926 | Cevaplanma: 41

1. Nokia Firmware Editor v0.2 Türkçe(Kendi Firmware2ni Kendin Yap)

Nokia Firmware Editor v0.2 Türkçe(Kendi Firmware2ni Kendin Yap)

Firmware modifiye edebileceğiniz yani; program ekleme/çıkarma, yeni dil ekleme işlemleri yapabileceğiniz programın yeni ve Türkçe'ye çevirilmiş sürümüdür.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: nejdet can

Nokia Firmware Editor v0.2 Türkçe(Kendi Firmware2ni Kendin Yap) - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. dosya eklendi :tşk:

FIRAT USTA bunu beğendi.
  3. Rica ederim çok sağolun...

4. teşekkürler

5. rica ederim kardeş

6. Eyvallah sağoll

7. avira virüs olarak gördü exe dosyasını :(

8. Bu iyi olmu teşekkürler

9. Teşekkürler Dostum

10. slm Arkadaşlar ben nokia editorle dosya ekliyorum. sonra phoenix ile yazdırıyorum. ama telefon beyaz ekranda kalıyor. ayrıca dosya eklemeden editorle acıp geri kapatıyorum. tekrar yazdırıyorum. telefon gene acılmıyor. ama orginal dosyayı yazdırıyorum telefona telefon acılıyor. bunun sebepini bilen birisi cevap versin. bi hackleyemedim telefonumu. nokia 6110 navigator. telefon. versiyon. 61.02 yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm . anlayan yok mu.

11. Brader Nokia Editör ile yapmış olduğum yazılımı Phoenix ile telefona yüklemeyeceksin Phoenix ile Navifirm ile indirdiğin orjinal yazılımı yükleyebilirsin ancak editlenmiş dosyaları sadece Jaff ile telefona yükleyebilirsin Yoksa senin yazdığın gibi telefon açılmaz :evet:

12. Tesekürler admin

13. teşşekürler

14. teşekkürler bu iyi oldu

15. Paylaşım için teşekkürler kullanımının anlatıldığı bir yer var mı acaba?

16. bu virüs olayına bir açıklama yapılmamış sağlıklımıdır kullanımı değilmidir:( teşekkürler paylaşım için

17. ya bunla peki nasıl düzenlencek

18. güzel ve yararlı paylaşım kendime has bi cfw de ben deneyeyim bide şu coreplayer olsaydı

19. eline sağlık

Nokia Firmware Editor v0.2 Türkçe(Kendi Firmware2ni Kendin Yap) konusuna benzer içerikler

1. Nokia Firmware Editor v0.2 by PNHT ( 1 Eylül 2010 | Symbian S60v5 Sistem Modifikasyon )

Programa ait bir kaç görsel [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. Kendi sertifikanı kendin yap ( 6 Ekim 2011 | Cep İçin PC Programları )

Buyrun burdan kadaşlar yabancı bir kaynaktan buldum ve paylaşmak istedim programla kendi sertifikanızı oluşturun ve programları imzalayın. kendim deneyemedim cihazım H*kli olduğu için Oluşturduğunuz sertifikayla Hellox u imzalayıp telefonunuza...
  3. kendi temanı kendin yap! ( 4 Ağustos 2012 | S40 Temaları )

merhaba arkadaşlar forumda geçenlerde aradım aradım bulamadım açayım dedim konuyu. Kendi fotoğraflarınız ile çok güzel temalar yapabilirsiniz. Çok basit bir iş. Ben x3.00 kullanırken öğrenmiştim bunu şu an n79kullanıyorum ve cep telefonundan...
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 19:23:27