1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Nokia Firmware Editor v0.2 Türkçe(Kendi Firmware2ni Kendin Yap)

• 3 Ekim 2010
  • 19680 Okunma
  • 41 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

1. Nokia Firmware Editor v0.2 Türkçe(Kendi Firmware2ni Kendin Yap)

Firmware modifiye edebileceğiniz yani; program ekleme/çıkarma, yeni dil ekleme işlemleri yapabileceğiniz programın yeni ve Türkçe'ye çevirilmiş sürümüdür.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: nejdet can

Nokia Firmware Editor v0.2 Türkçe(Kendi Firmware2ni Kendin Yap) İndir

2. dosya eklendi :tşk:

FIRAT USTA bunu beğendi.
  3. Rica ederim çok sağolun...

4. teşekkürler

5. :tşk:

6. rica ederim kardeş

7. Eyvallah sağoll

8. avira virüs olarak gördü exe dosyasını :(

9. Bu iyi olmu teşekkürler

10. Teşekkürler Dostum

11. slm Arkadaşlar ben nokia editorle dosya ekliyorum. sonra phoenix ile yazdırıyorum. ama telefon beyaz ekranda kalıyor. ayrıca dosya eklemeden editorle acıp geri kapatıyorum. tekrar yazdırıyorum. telefon gene acılmıyor. ama orginal dosyayı yazdırıyorum telefona telefon acılıyor. bunun sebepini bilen birisi cevap versin. bi hackleyemedim telefonumu. nokia 6110 navigator. telefon. versiyon. 61.02 yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm . anlayan yok mu.

12. Brader Nokia Editör ile yapmış olduğum yazılımı Phoenix ile telefona yüklemeyeceksin Phoenix ile Navifirm ile indirdiğin orjinal yazılımı yükleyebilirsin ancak editlenmiş dosyaları sadece Jaff ile telefona yükleyebilirsin Yoksa senin yazdığın gibi telefon açılmaz :evet:

13. Tesekürler admin

14. teşşekürler

15. teşekkürler bu iyi oldu

16. Paylaşım için teşekkürler kullanımının anlatıldığı bir yer var mı acaba?

17. bu virüs olayına bir açıklama yapılmamış sağlıklımıdır kullanımı değilmidir:( teşekkürler paylaşım için

18. ya bunla peki nasıl düzenlencek

19. güzel ve yararlı paylaşım kendime has bi cfw de ben deneyeyim bide şu coreplayer olsaydı

20. eline sağlık

Yüklüyor...