NOKİA en iyi dokunmatik telefon hangisi??

Sponsorlu Bağlantılar

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
NOKİA en iyi dokunmatik telefon hangisi??
Arkadaşlar ben nokia nın dokunmatik,fiyatı fazla olmayan güzel bi tel arıyorum bildiğiniz varsa önerilerinize açığım..şimdiden teşekkür ederim..:oke::oke:

pRime.

pRime.

Üye
C6-01. Fiyat performans oranı gayet iyi.

• Beğen
Tepkiler: kaptan_006

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
bence o kadar parayı işlemcisi ve ramı düsük bir telefona ver me ayrıca kamerasında otofokus bile yok
bende o yüzden nokia c6 düşünüorm 5 mp kamerası var otofokus ta var yinede ben bi arkadaşlara sorayım dedim belki daha iyi performansı güzel bi dokunmatik telefon bulabilirim diye nokia olması iyi olur :D

hoss

hoss

Üye
bende o yüzden nokia c6 düşünüorm 5 mp kamerası var otofokus ta var yinede ben bi arkadaşlara sorayım dedim belki daha iyi performansı güzel bi dokunmatik telefon bulabilirim diye nokia olması iyi olur :D
tamam da c6 nında ekranı resistif bu devirde resistif ekran eskidi artık yeni cıkan telefonların hepsi kapasitif ekranlıdır .nokia hep bi yerlerden özelliklerini kırpıyo .İlla klaavyeli istiyorsan i5510 al daha iyi dir
diğer markalaraa ön yargıyla bakma samsung aldı başını gidiyor.Sana ciddi anlamda yardımcı olmaya calısıyorum

• Beğen
'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
cevap hiçbiri.

nokia telefon yapıp içine autofocus koymuyorsa gitsin oyuncak şirketi kursun.daha başarılı olur.

bir insan telefon alırken özellik seçecek ve "autofocus olmayanından" diyecek.böyle bir saçmalık var mı ??

• Beğen
Tepkiler: Captain, kaptan_006 ve hoss

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
tamam da c6 nında ekranı resistif bu devirde resistif ekran eskidi artık yeni cıkan telefonların hepsi kapasitif ekranlıdır .nokia hep bi yerlerden özelliklerini kırpıyo .İlla klaavyeli istiyorsan i5510 al daha iyi dir
diğer markalaraa ön yargıyla bakma samsung aldı başını gidiyor.Sana ciddi anlamda yardımcı olmaya calısıyorum
teşekkür ederim ama benim aradığım telefon değil 3g olan bi tel arıyorum ayrıca kamera gbi kullancam bana 5 mp üzerinde kamera lasım.. o tel klavyeli hosuma gitti ama dediim gibi aradığım tel değil ben normalde c6-01 alcaktım 8 mp kamera var ama otofokus yok ne yapaym öle telefonu c6 almayı düşünüyorum o da kafamı karıştırıyor başka bişi bulsam karşılaştırıcam :hmmm:hmmm

hoss

hoss

Üye
teşekkür ederim ama benim aradığım telefon değil 3g olan bi tel arıyorum ayrıca kamera gbi kullancam bana 5 mp üzerinde kamera lasım.. o tel klavyeli hosuma gitti ama dediim gibi aradığım tel değil ben normalde c6-01 alcaktım 8 mp kamera var ama otofokus yok ne yapaym öle telefonu c6 almayı düşünüyorum o da kafamı karıştırıyor başka bişi bulsam karşılaştırıcam :hmmm:hmmm
wave al o zaman hepsinden daha iyi

• Beğen

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
cevap hiçbiri.

nokia telefon yapıp içine autofocus koymuyorsa gitsin oyuncak şirketi kursun.daha başarılı olur.

bir insan telefon alırken özellik seçecek ve "autofocus olmayanından" diyecek.böyle bir saçmalık var mı ??
ewet bende o yüzden kamerası 5 mp üzerinde olan, adam gibi foto çeken otofokus olan bi tel arıyorum...:evet:

--------------- Ekleme ---------------

wave al o zaman hepsinden daha iyi
ewt güsel bi tele benzio fiyat yönüyle kaç tl??

Kingmortall

Kingmortall

Üye
galaxy s veya wave 2 al hepsinden iyi üstelik kapasitif donunmatik :)

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
Marchegiani

Marchegiani

Üye
Cidden Nokia oyuncak şirketi kursa daha iyi. Saçma sapan telefonlar üretiyor. Ekran kalitesi, dokunmatik hassasiyeti, stabil işletim sistemi ve bir çok güzel özelliğiyle Samsung Wave çok uygun diye düşünüyorum. Nokia'ya taktıysan C7 al.

• Beğen
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
C6-01/C7/N8 bunlar birbirine çok yakın telefonlardır ve özellikler gayet iyidir.

• Beğen
asi_gen07

asi_gen07

Üye
en mantıklısı c7 bence

• Beğen
4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
C7 veya N8 al :)

• Beğen

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 çok hoşuma gidiyor ama otofokus yok o kafamı karıştırıyor (bi sorun çıkarmaz değil mi) bir de c6 hoşuma gidiyor ama yazılım hatası falan varmış diyorlar .. c7 de güzel ama fiyatı uçuk :) şuanlık n8 i de alamam zaten ne yapmalıym ??

C6-01/C7/N8 bunlar birbirine çok yakın telefonlardır ve özellikler gayet iyidir.
doğru ama c6-01 de otofokusun olmaması bi sorun çıkarmaz değil mi ?:hmmm

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Autofocus demek adı üstünde otomatik odaklama anlamına gelir. Elini fazla titretmezsen fotoğraf çekerken hiç bir sorun olmaz. Ayrıca Autofocus resmin kalitesini %100 belirleyen etmen kesinlikle değildir. Zaten 8 mp, flaşlı ve Fixed Focus(ne olduğunu tam bilmiyorum ama autofocusun bir alt versiyonu diye geçiyor) özellikli bir kamerası var c6-01'in. Yani autofocusu olmayan telefon kötü çeker mantığı tamamen hayal ürünüdür. Öyle olsaydı benim autofocussuz telefonum autofocuslu bazı telefonlardan iyi çekmezdi bizzat test ettim. Sıkıntın olmaz yani :oke:

Bu arada sakın C6/5800/C5-03 falan alma bunların hem dokunmatik hassasiyetleri hem işlemcileri hem de yazılımları eskidi.

• Beğen
Tepkiler: pRime. ve kaptan_006

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
birde samsung jet hoşuma gitti ama işletim sisteminin ne olduğunu bilmiyorum galiba yok ..