nokia E71 sorunu :(

Sponsorlu Bağlantılar

selinnnn

Üye
    Konu Sahibi
nokia E71 sorunu :(
arkadaşlar meraba .dun E 71 aldım fakat pc suıte ten ne bır muzık ne bır tema yukleyebılıyorum

telefon kullanıcı arabirimindeki yüklemeyi tamamlayın veya iptal edin dıyo

müzik yuklıcegım zamansa zaten hedef biçimde olduklarından dolayı veya dosya biçimi desteklenmediğinden dolayı asagıdakı parçalar dönüştürüleemedi
diyo :( bu sorun nedır arkadaşlar yardım edebılıcek olanınız var mı acaba ? ?

mehmetcan01

Üye
hafıza kartından denesen arkadasım belki işe yarar bir kart okuyucu al ondan atmayı dene. yada pc suite bilgisayarından kaldır tekrar kur

antbyotic

antbyotic

Üye
kardeş telefona pc suite desteğini yükledinmi o nedenle hata veriyor olabilir. pc suite açınca üstte yardım menüsünden "lütfen pc suite'i yeniden yükleyin" yazar o şekilde bir dene istersen

selinnnn

Üye
    Konu Sahibi
evet yukledim hala aynı hala hatayı verıyo :(

devils_arek

devils_arek

Üye
telefonun kablosunu tak depolama olarak seç öyle at sounds/digital klasörüne sonra müzik çaları aç seçenekler yenıle yap telfondaki şarkıları arayıp listeye eklicek

nignenigne

Üye
muzık atmak ıcın pc suıte le ugrasma dırek bılgısayarımdan e71 gır ordan hafıza kartına at

lemaynak

lemaynak

Üye
muzık atmak ıcın pc suıte le ugrasma dırek bılgısayarımdan e71 gır ordan hafıza kartına at

katılıyorum arkadaşıma. 1 senedir e71 kullanıyorum. pc suite i sadece telefonumu güncellemek için 1 defa kullandım. hafıza kartıyla halledebilirsin bütün işlerini.

Üst Alt