Nokia E71 Sertifika Sorunu !!

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında therealman tarafından paylaşıldı. Okunma: 19930 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia E71 Sertifika Sorunu !!

yeni aldığım e71'e tema oyun vs. hiçbişey yukleyemıyorum. tam yuklenırken sertifika sorunu verıp yuklemıyor yada süresi geçmiş sertifika uyarısı yapıp yuklemıyor.. tarihi de geri almayı denedim fakat sorun cozulmedı.. bilgisi olan varsa bu konuda lutfen yardım etsin :(

Yazan: therealman
  2. şifresi nedir açılmıyor

3. bende oyunları felan yukledim kimi zaman aÇIYOR KİMİ ZMAN AÇMIYOR.

4. arkadasım yüklemeden uygulama yonetıcısıne gır ordan sağtus ayarlar ortan sertifika bölümünden tümü yap gecmiş olsun artık telın destekledıgı heryeyı kurarsınn

ndr1 bunu beğendi.
  5. kardeş çok tesekkrler (Y)

6. ben yapamdım bunu

7. çook ama çook teşekür ederim :) :aha::aha:

8. kardeşim çok sağol bakınıyorum 2 saattir bi sürü şey kurduyolar felan filan. bir oyun kuracam bin türlü şey kurdurtuyolar dediğin gibi yapınca sorun kalmadı :)

Nokia E71 Sertifika Sorunu !! konusuna benzer içerikler

1. Nokia E71 sertifika hatası!!! ( 12 Kasım 2008 | Symbian S60v3 Destek )

Arkadaşlar 2 hafta önce nokia E71 aldım ancak hiçbir programı yükleyemiyorum. her seferinde süresi geçmiş sertifika hatası veriyor. buradaki açıklamalarıda okudum explore programını yükledikten sonra şunları yapın diyorlar ama bu programı bile...
  2. Nokia E71 sertifika sorunu ( 23 Ekim 2009 | Symbian S60v3 Destek )

Arkadaşlar sertifika sorunu hakkında bir kaç konu açılmış ama çok dağılmış bilgileri olanlar burda paylaşırlarsa sevinirim. telefonumdan çok memnunum ama bu sertifika sorunu canımı sıkmaya başladı yabancı sitelerdede hep aynı şeyler var baya...
  3. E71 Sertifika sorunu hk. ( 28 Ekim 2010 | Symbian S60v3 Destek )

arkadaşlar Nokia E71 kullanıcısıyım haftalardır inetrnette süresi geçmiş ve sertifika hatasını çözmek için araştırma yapıyorum ama hiçbiri faydalı olmadı lütfen bu sorunu çözen ve facebook ta veya netten video izleme sornunu çözen varsa bilgi versin
  4. Nokia E71 Sertifika Sorunu.? ACİLL YARDIMMMMM ( 18 Kasım 2012 | Symbian S60v3 Destek )

Merhaba Arkadaşlar, Tlfonumu güncelledim son sürüm yükledim 510.21.009 olan sürümü ancak şimdi tlfonumda x plore veya diğer programların bazılarında sertifika sorunu süresi geçmiş die programı yüklemiyor bir çok yöntem denedim tarihi geri aldım...
  5. Nokia E71 Sertifika Sorunu.? ACİLL YARDIMMMMM ( 18 Kasım 2012 | Symbian S60v3 Destek )

Merhaba Arkadaşlar, Tlfonumu güncelledim son sürüm yükledim 510.21.009 olan sürümü ancak şimdi tlfonumda x plore veya diğer programların bazılarında sertifika sorunu süresi geçmiş die programı yüklemiyor bir çok yöntem denedim tarihi geri...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 19:16:17