Nokia E7 klavye kullanarak program oyun oynama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E7 klavye kullanarak program oyun oynama
arkadaşlar nokia e7 telefonumda klavye oynalınan oyun program varmı
Yorumlarınızı bekliyorum

___kaptan___

___kaptan___

Üye
ben 1 yıla yakındır E7 kullanıyorum ama malesef şimdiye dek denk gelmedim klavye ile oynan bi oyuna :bilmm

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
ultimate rally championes bu oyun klavyeden oynanıyor nasıl denk gelmedin bende tek bu var bşka varmı diye konu actım

___kaptan___

___kaptan___

Üye
haa evet hatırladım o oyunuu, Nokia E71'de oynardım E7'ye geçince aradım ama istediğim gibi gelmedi, onun dışında bildiğim yok malesef :bilmm

Krank20

Üye
Eyvallah kardesım sagolasın şunu da sorayım sen telefonu kullandın nasıl memnun kaldın mı?Yorumunu almak isterim.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Eyvallah kardesım sagolasın şunu da sorayım sen telefonu kullandın nasıl memnun kaldın mı?Yorumunu almak isterim.

Kardeş senle PM'den anlaşamıyoruz PM kutun sürekli dolu cevabı buradan vereyim;

Vallahi kardeş; cihazı almadan önce ben A'dan Z'ye ne var ne yok herşeyini öğrendim aldım 2 hafta sonra sıkıldım, çünkü oyun/uygulama meraklısı olarak isteğimi karşılamadı :( ama sonra hata bende dedim ve aradım buldum oyun konusunda gayet idare ediyor uygulama konusunda da idare ediyor :)

tasarım olarak çok hoş + Klavye olarak bağımlısı oldum satamıyorum 1 buçuk aydan askere gidiyorum askerden sonra Note 2 alcam ama Nokia E7-00'ımı bırakmak zor olacak :( klavyesinden dolayı :(

İnternet konusunda; kendi tarayıcı çok kötü o yüzden opera mini veya Ucweb tavsiye ederim :) :oke:

Kullanış amacınıza göre de cihazı renklendirebiliyoruz yani, gerek modlamalar ile, gerek kullandığınız/kullanmak istediğiniz uygulamalar ile :)

Kamera; 8mp :D :sirit: 8mp ayarda iken 1-2mb boyutunda dehşet foto çekiyor :D :D

Video: 8mp ile yüksek kalitede, yarım saat video çektim 4.9GB gitti hafızadan :( 1 buçuk saat video çektim 8GB hafıza aldı o derece :D

Arada bir takılma yapıyor oda benim cihazı yoğun kullandığımdan dolayı + Hacklediğimden de olabilir :bilmm

şimdilik böyle kardeş :) aklına takılan bişey olursa her zaman buradayım :D :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt