Nokia E7-00

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında hüseyinyalcin tarafından paylaşıldı. Okunma: 4862 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia E7-00

arkadaşlar ilk kez bi forum sitesine üye oldum.
    ben 2 hafta kadar önce nokia e7 aldım.bu telefona göre uyumlu proğram ve oyun arıyorum yardımcı oldursanız çok sevinirim..

Yazan: hüseyinyalcin
  2. hyırlı olsun diyelim bizde diğer arldaşlar çözmüş olayı :D

3. :D güzel telefon aslında klavye isteyenler için büyük bi ekranı war.ama ne bilim bana uymuyor.bn düz severim..ama değer hayırlı olsun.

4. hayırlı olsun.

5. hayırlı olsun :oke:

6. Hayırlı olsun darısı olmayanların başına .d

7. Hayırlı olsun..

8. kardeş hayırlı olsun,ilk çıktığı günlerde almıştım.bir daha yeni telefon çıktığında almayacağım.sertifika nedeni ile ovi ye bağımlıyız.devamlı alt model alacaksın.

Nokia E7-00 konusuna benzer içerikler

1. Nokia E7-00 Sürücü Dolu??? ( 12 Mayıs 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar bugün cepten GT Racing Motor Academy indirmek istedim zip formatında 153MB boyutunda indirdin sorun yok sonra zip'tan çıkarmak istedim bi süre bekledikten sonra sürücü dolu hatası aldım C: 192MB boş E:9.9GB boş sorun nedir acaba???
  2. nokia e7-00 telefonumun kamerası ( 13 Ekim 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

nokie e7-00 telefonu için makro çekim modu lazım program var mı?
  3. Nokia E7-00 txt hatası ( 17 Aralık 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Selam olsun değerli arkadaşlar, Nokia E7-00 Refresh /hackli cihazımdan txt formatlı dosyaları açamıyorum desteklenmeyen dosya türü diyor, önceden yoktu 2 haftadır bu sorun var neden oluyor acaba bilen varmı? :( şimdide teşekkür ederim :tebessüm:
  4. İZMİR İÇİ Nokia E7-00 ( 30 Ocak 2013 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Temiz 19 AY garantili e7-00 Gümüş gri.. Telefon çok temizdir en ufak bir sıkıntısı kasası kozmetik durumdan 10 üzerinden 9 alır gerçekten temiz kullanılmıştır izmir içi elden teslim edilir. Makul takas teklifleriniz değerlendirilir takas teklif...
  5. Nokia E7-00 Takıldı ( 7 Eylül 2013 | Symbian^3 Cihaz Destek )

E7-00 telefonum takıldı arkadaşlar herhangi bi şekilde komutlara yanıt vermiyor. Ekran açık kaldı. Hiç bişey yapamıyorum. Batarya da çıkmıyor zaten :( Ne yapmam gerekiyor?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 12:46:32