nokia e6 için dns

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında gnmkbn tarafından paylaşıldı. Okunma: 3793 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nokia e6 için dns

telefonumun markası nokia e6 bazı siteleri giriş yapamıyorum da dns ayarlarını degiştrmeyi bilen varsa yardımcı olabilr mi

Yazan: gnmkbn
  2. ayarlar bağlantı ayarlar tekrar ağ hedefleri internet tıkla aç sağ alttaki seçeneklere tıkla ve dns ayarlarını alttaki resimdeki gibi yap

< Resmi açmak için tıklayın >

nokia e6 için dns konusuna benzer içerikler

1. Nokia E6 için Ekran koruyucu !

arkadaşlar telefonu alalı yaklaşık 1,5 hafta oldu tek sıkıntı telefon yeni oldugu için uygulama ve oyun bakımından desteğin şu an için az olması . e6'ya uyumlu ekran koruyucu varsa yardımcı olablrsenz sevinirim:good:(h)
  2. Nokia E6 için Oyun

Merhaba öncelikle burda konu açtıgım için özür dilerim. Lütfen yardım edin. Ben Nokia E6 telefonu aldım geçen pazar kullanalı 6.gün oluyor. Eski telefonum için bu siteden oyun indiriyordum buradan indirmek istedim fakat int araştırma yaptım...
  3. Nokia E6 için oyun sorunları

Arkadaşlar ben bu hafta içi Nokia E6 aldım.. Telefonlarım ın yazılımları,oyunlar v.b bu siteden kullanırdım yine kullanıyorum. Şimdi bir sorunum var yine bu sitede yardımcı olmanız dileği ile açtım. Ben E6 telefonuma oyun yüklüyorum telefonumun...
  4. nokia e6 için okey

nokia e6 için okey oyunu varmı ?
  5. Nokia e6 icin acil yardimm :(

ARKADASLAR TAM 3-4 AYDIR NOKIA E-6 UYUMLU CLASSIC SOLITAIRE ARIYORUM OLUP TA BANA BILDIRENE SIMDIDEN COK TESEKKURLERR:hmmm
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 18:39:20