Nokia e5 kilit kodunu unuttum

Konu, 'Symbian Destek' kısmında kubilLay_10 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2578 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia e5 kilit kodunu unuttum

Arkadaş nokia e5 'im var kilit kodunu değiştirmiştim ama şimdi unuttum yardım edebilirseniz sevinirim

Yazan: kubilLay_10

Nokia e5 kilit kodunu unuttum konusuna benzer içerikler

1. Nokia n72 kilit kodunu unuttum acil yardım !!!! ( 13 Temmuz 2008 | Symbian Destek )

Arkadaşlar nokia n72 kilit kodunu unuttum acaba bana yardım edebilecek ark.lar warmı ???
  2. nokia 7373 telefonumun kilit/güvenlik kodunu unuttum ( 6 Haziran 2011 | Nokia S40 ve Java Destek )

Arkadaşlar uzun süredir kullanmadığım ancak şu anda kullanmak zorunda kaldığım nokia 7373 telefonumun kilit/güvenlik kodunu unuttum. Telefonu açamıyorum bile. Neredeyse bütün siteleri araştırdım ancak bir şey bulamadım. Format at dediler ama...
  3. Nokia E5-00 Kilit kodu unuttum..... ( 26 Nisan 2012 | Symbian S60v3 Destek )

Merhaba arkadaşlar, Telefonumun Kilit kodunu unuttum bunu nasıl öğrenebilirim lütfen bilen biri yardım etsin.
  4. Nokia 500 Kilit Kodu Unuttum Acil Yardııım !! ( 18 Eylül 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar dün gece 3-4 gibi bakınıyodum değiştiriyim dedim uyku sersemi hatırlamıyorum hiç bişey :D az önce telefonu açıp kapattım ve sadece kilit kodu ekranı çıkıyor acil yardım edin çok araştırdım ama bi sonuca varamadım ..
  5. Nokia 603 Kilit Kodunu Unuttum! ( 2 Eylül 2013 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar telefonu ikinci el aldım.Kilit kodunu bilmiyorum.Nasıl kırabilirim?Lütfen yardım edin.Saygılarımla...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 20:52:30