nokia e5-00 müzik indirme programı

Konu, 'Symbian S60v3 Destek' kısmında 06kubilay06 tarafından paylaşıldı. Okunma: 7493 | Cevaplanma: 20

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nokia e5-00 müzik indirme programı

arkadaşlar ben e5 kullanıyorum ve ıstedıgım zaman bir muzıgı telefonumdakı bır programla ındırmek ıstıyorum ama sadice internet paketimden gidecek baska kontor istemeyecek bir program varmıdır e5 için

Yazan: 06kubilay06
  2. youtube downloader var çok kaliteli şarkılar indiriyor..

3. e5 de çalışırmı

4. mp3.mid.az bu siteden indirebilirsin
    yada yeni.az ve benzeri sitelerden indirebilirsin ücretsiz

5. pek anlamadım ?

6. çalışır çalışır sen arat google den hatta ovi mağazada bile var.

7. hemen deneyım ıns calısır

8. video formatında indiriyor bildiğim kadarıyla o program ve boyutlarıda büyük oluyor söylediğim sitelerden kolaylıkla indirebilirsin istediğin şarkıları

9. site linkini versene kardeş

----------Eklendi @ 22:55:57 ---------- Yazıldı @ 22:51:17 ----------

video değilde sadice müzikindirmek istiyorum ayrıca ben linki vermşyecem ben muzıgı arıcam o bana bulacak bearshare gibi birsey ıstıyorum

10. istediğin şarkıyı tarayıcıya yaz yanınada mid.az yaz şarkıyı bulur

11. nasıl ya bır tane örnek verırmısın kardeş

12. ornek: tarkan öp mid.az

13. boxca dan da müzk indreblrsnz

14. ben kolpa yatagin soguk tarafini indircem sonuna mid.az yazinca direk inecek mi

15. yani aradığın şarkının sonuna AZ yaz zaten birçok azeri sitesi bulursun ücretsiz şarkı indirebileceğin

16. mid.az mi yoksa az mi

17. kardeş ornek verdim hala bir şarkı bile indirmedinmi önce dene yapamazsan bi daha sor ben en kullanışlı olanı yazdım gerisi sana kalmış sadece az yazarsan diğer seçenekleride bulur google amca

----------Eklendi @ 23:26:51 ---------- Yazıldı @ 23:25:19 ----------

download yazan yere tıklarsın Ok

----------Eklendi @ 23:30:15 ---------- Yazıldı @ 23:26:51 ----------

sorduğun şarkı boxca.com da var
    indirme geçidine izin ver Ok

18. baska ne tur siteler var

19. yok başka site yeter bunlar

20. mp3cep.com gir buraya indir bearshare gbi pro yok

nokia e5-00 müzik indirme programı konusuna benzer içerikler

1. nokia e5-00 hopörlerden müzik dinleme sorunu

nokia e5-00 hopörlerden müzik dinelemiyorum nedenini çözemedim hard format bile attım diğer sorunlar çözüldü ama hopörlörden şarkı dinleyemiyorum nedeni nedir yada böylemi ? ve tercihlerde melodi seçerken de ses gelmiyor acil yardım lütfen...
  2. NOKiA E5-00 Türkçelestirme ?

yapabilirmiyim telefonum ingilizce türkçe dili yok nerden bulabilirim dil paketini yardimci olursaniz sevinirim :)
  3. nokia e5-00 müzik indirme programı

arkadaşlar nokia e5 kullanıyorum ve ıstediğim zaman bır muzık programıyla muzık ındırmek ıstıyorum e5 ıcın muzık programı varmıdır
  4. Nokia E5-00 Java ...

Arkadaşlar telefonumda java yok nerden bulabilrim..
  5. nokia e5-00 update !!

guncellestirme cikmis arkadaslar. V. 101.003 oluyor. Amaci performansmis. Daha hizli menu gecisi sagliyor. Hiz artti gibi. Link koyamiyorum. Kafede mobilden giriyorum. Bilgilerinize..
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 23:46:05