Haber Nokia CEO'su yeniden akıllı telefon pazarına gireceklerini doğruladı

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Nokia CEO'su yeniden akıllı telefon pazarına gireceklerini doğruladı
Kaynak:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mr.Sun

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Hayırlısı inşallah beklediğimiz nokia cihazlarıyla döner (Şık tasarım + Yüksek Donanım + İyi Kamera)

0MG90

0MG90

Üye
Millette sizi bekliycekti zaten
Nokia logosuna o kadar güveniyorlar ki

• Beğen
Tepkiler: sfgnrl, Aybin.Kilic ve mcnpl4
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Allah'a Güç Gitmesin Bu Açıklasa Ne Açıklamasa Ne Buna Eşeğimi Emanet Etmem :D İşi İYice Abarttılar Ha Bi Çıkarmıycaz Bi Çıkartacaz Oyunmu Oynuyoz -_-

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Ben ozo lensli bir akıllı telefon bekliyorum :eller:

Emre

Üye
    Konu Sahibi
PureView Teknolojisi Nokia aittir. Sadece Marka ''PureView'' Microsoft'a satıldı Yeni bir isimle kullanabilir örnek OZOVİEW :D

Son düzenleme:
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Herneyse tartışma ateşlemeyelim :D

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
ozowiev tuhaf olur direk ozo yeter hem ne öyle çakma pureview gibi :D
o değil de ben sadece kamera değil ses sistemlerinin de üst seviye olmasını isterim kamera zeisse emanet biliyoruz hoparlör ve kulaklık gibi aksesuarlarında üstseviye olmasını isterim açıkçası artık 5800 gibi komple nokia işi mi olur yoksa dişli firmalala mı çalışılır bilmem
kameradaki gibi başka firma ilgilenecekse bang olufsen iyi olurdu zira asus marka laptubumda bu firmanın ürünü var ve acayip gözüme girdi

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bence yeni nesil java telefonlar yapmalı. Java Mıdp 2.3 gelmeli mesela 256 mb ramli 1Gb dahili hafızalı 2.4 inç ekranda yüksek çözürlüklü olmalı , 4.5 g desteği html5 desteği , 20 mp kameralı olmalı kısacası tuşlu telefon devrimi olmalı artık. Eski java telefonlar gibi az yakmalı uygulamalar halen küçük boyutlarda kalmalı ki az yaksın.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Bence yeni nesil java telefonlar yapmalı. Java Mıdp 2.3 gelmeli mesela 256 mb ramli 1Gb dahili hafızalı 2.4 inç ekranda yüksek çözürlüklü olmalı , 4.5 g desteği html5 desteği , 20 mp kameralı olmalı kısacası tuşlu telefon devrimi olmalı artık. Eski java telefonlar gibi az yakmalı uygulamalar halen küçük boyutlarda kalmalı ki az yaksın.
Şuanki teknoloji ile tutmaz diye düşünüyorum rakiplerine bakıp ona göre geri dönmesi gerek

MaxipmaN

Üye
Symbian çıksa wpden fazla satar :ehe
Çıkmaz da misal

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Symbian çıksa wpden fazla satar :ehe
Çıkmaz da misal
alırım lan
1.7 ghzde çalışan işlemciyle uçar o sistem
ne günlerdi be
modernize edilse meego veya symbianı wpye kat kat tercih ederim

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Neyin kafasındaysan aynısından istiyorum :ehe
alırım lan
1.7 ghzde çalışan işlemciyle uçar o sistem
ne günlerdi be
modernize edilse meego veya symbianı wpye kat kat tercih ederim
Gelse bile dikiş tutturması imkansız. Kabul edelim artık İOS ve Android devri

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
biliyorum
piyasa yeni sisteme kapalı artık
2013-14 belki ama 2015ten sonrası zor
zira ios ve android arasında ki uçurum kapandı android kendini iyi topladı alternatif bi siteme yer kalmadı

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sadece bir hayal , kabul ediyorum android kullanışlı bir sistem ama tutupta para verecek durum yok elimizdekinin imkanlarını sonuna kadar kullanilabiliyoruz

Üst Alt