Haber Nokia Camera Mağazada

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Camera Mağazada

Bugün yapılan Nokia World etkinliğinde duyurusu gerçekleşen Nokia Kamera uygulaması mağazada indirilebilir durumda.

Telefonunuzda Nokia Pro Cam yüklüyse bu uygulamayı guncellemeniz de yeterli.

Uygulamaya ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve sekajmer

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Az önce ProCamera'yı güncelleyip Nokia Camera yaptım.
Smart Camera uygulamasına da gerek kalmadığı için sildim :)

• Beğen
Tepkiler: ON9 ve skynet
kursatalpkaan

kursatalpkaan

Üye
lumia 820 için yok. Kahretsin

blackcemre

Üye
Nokia Camera, Nokia Pro Cam ve Nokia Smart Cam'ın en iyi tüm özelliklerini mükemmel bir uygulamada birleştirir.
Otomatik mod herkesin kolayca harika görüntüler çekmesine olanak tanır ve spor ve gece kontrollerine hızlı erişim sağlar. Kusursuz bir kompozisyon oluşturmak istediğinizde, manuel mod, pozlama, deklanşör hızı, ISO, beyaz dengesi ve odaklanma ile ilgili kontrolleri sunar.
Farklı yollarla kolaj haline getirilebileceğiniz bir dizi fotoğraf çekimi sağlayan akıllı mod da bulunur. Bir elektronik flaş efekti kullanarak hareketi vurgulamayı, hareket eden nesneleri kaldırmayı veya hareketi göstermeyi deneyin. Herkesin gözlerinin açık olması için grup çekimlerinde yüzleri değiştirebilirsiniz.
Orijinal dosyalar depolanır ve böylelikle fotoğrafları çektikten uzun süre sonra bile yakınlaştırabilir, yeniden çerçeveleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.
Telefonunuza yönelik en son yazılım güncellemesini almak için Ayarlar > Telefon Güncelleme'ye gidin. Lumia Black güncellemesi hakkında daha fazla çevrimiçi bilgiyi nokia.com/lumia-update adresinde de bulabilirsiniz. Nokia Camera, Lumia Amber yazılım güncellemesine sahip telefonlarda sınırlı işlevselliğe sahiptir.
Nokia Lumia'ya özel

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
güncellenmiyor Pro cam yüklü l620

skynet

Üye
Tek kelime ile = HARİKA

BelaMonte

BelaMonte

Üye
konuyu görür görmez mağazaya gittim :D belki siz söylemeseniz haberimiz bile olmayacaktı :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
yüzeysel bir göz gezdirdim harika olmuş. Sağdaki menuyu tutup çevirin. Modlar arasında son derece hızlı geçiş yapılıyor.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ancak almadagım bir kaç özellik var ayarlar kısmında yüz izleme gibi bir şey var normalde resim çekerken haraketli yüzleri takip etmemi oluyor normalde ayarı yoktu direk açık oalrak geliyordu sanırsam bunun dışında focus assistik diye bir şey var bu tam oalrak ne oluyor bilinmiyor flashla ayarlı-otomotik-daima kapalı ayarları var

serecans

serecans

Üye
620 ye nasıl güncelleriz ya prox felan değiştşrşp olurmu

bsavr

bsavr

Üye
HA-Rİ-KA!

PureFood

PureFood

Üye
adamlar yapmış aga yemin ediyorum telefona aşık oldum bir kez daha :bira:

• Beğen
Tepkiler: skynet
alical33

alical33

Üye
teşekkürler haber için güncelliyorum hemen

erndrdyk

erndrdyk

Üye
bir şey dikkatimi çekti. Kamera ayarlarında 1080p 30 fps yazıyor bu normal mi :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Zamanlayıcı da gelmiş artık arkadaşlar. Kameranın hiç bir eksiği kalmadığı gibi fazlası var.

• Beğen
Tepkiler: skynet
turbocore35

turbocore35

Üye
520 ye fiddler ile kurabilirmiyim ???

respection123

Üye
Tşkler güncelledim.Fiddler 2 İle güncelleyin. Eğere İndirme hatası verirse. wifi den proxy kapatın indirme yeniden dene tıklayın iner.

turbocore35

turbocore35

Üye

Üst Alt