nokia c6-01 flash atarken telefon kapandı ve açılmıyor..! yardım

Sponsorlu Bağlantılar

cengizx1

cengizx1

Üye
    Konu Sahibi
nokia c6-01 flash atarken telefon kapandı ve açılmıyor..! yardım
arkadaslar lutfen bana yardım edın telefona flash atarken telefon bozuldu hıc acılmıyor dead olarka denedım usb yok hatası alıyom lutfen bırı yardım etsın sımdıden tesekkurler..!​

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Hangi yazılımı atıyordunuz tam olarak ?

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Telefın yazılımı kaçtı ve hackli anna yazılımı kaçtı bunları söylerseniz yardımcı olabilirim.

salihk

salihk

Emekli Yönetici
kapat ac tusuna bır kere basıp cek ardından flash ıslemıne basla tepkı vermesı gerekır.. bende olduydu oyle cozmustum

cengizx1

cengizx1

Üye
    Konu Sahibi
025.007 aynı yazılımdı yalnız yuklemeye calıstıgım hacklıydı daha oncede yuklemıstım bole bısı olmadı sımdı neden oldu anlamadı ama acıl yardım

----------Eklendi @ 22:53:41 ---------- Yazıldı @ 22:52:17 ----------

kapat ac tusuna bır kere basıp cek ardından flash ıslemıne basla tepkı vermesı gerekır.. bende olduydu oyle cozmustum

denedım ole oluyo ama tekrar usb yı gormuyo yanı yarıda kalıo yıne :'(

Türe

Türe

Üye
Sanırım brıck olmus ama duzeltılEbılır yanılmıyorsam

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Dead flaşla başka cfw yada ofw yi yükleyin açılır benimde başıma gelmişti.

cengizx1

cengizx1

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım brıck olmus ama duzeltılEbılır yanılmıyorsam

ALLAH rızası ıcın arkadasım nasıl duzeltılır bı yardım et valla aksam aksam canım cok sıkıldı yha :(

----------Eklendi @ 22:57:34 ---------- Yazıldı @ 22:56:26 ----------

Dead flaşla başka cfw yada ofw yi yükleyin açılır benimde başıma gelmişti.

pc telefonu hıc gormuyo gorse yapıcam da hıc gorumuo :(

salihk

salihk

Emekli Yönetici
görmesi lazım sen yanlıs bısi yapıyorsun bir kere basıp ardından hemen refurbısh basıcaksın sonra flash işlemi başlıcak yanlız Orjinal dosyalarla Flashla daha sonra hacklı yazılımı atarsın.

cengizx1

cengizx1

Üye
    Konu Sahibi
görmesi lazım sen yanlıs bısi yapıyorsun bir kere basıp ardından hemen refurbısh basıcaksın sonra flash işlemi başlıcak yanlız Orjinal dosyalarla Flashla daha sonra hacklı yazılımı atarsın.

tm hemen denıom online kalın bı sure lutfen :(

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Görmediği için dead atıcaksın . No connection seç open producte gel rm-718 seç dead flash usbyi işaretld refurbish bas ve açma tuşuna basınca telefon titriyor mu?

cengizx1

cengizx1

Üye
    Konu Sahibi
Görmediği için dead atıcaksın . No connection seç open producte gel rm-718 seç dead flash usbyi işaretld refurbish bas ve açma tuşuna basınca telefon titriyor mu?

BAK SIMDI acma tusuna basınca tıtroyo ama ne bı ısık nede baska bısı ole kalıo ben sımdı refurbishle acma tusuna aynı andamı bascam son bısı daha tıtreyene kadarmı basayım yoksa basıp cekeyım mı ?*

salihk

salihk

Emekli Yönetici
refurbısh e basar basmaz 2 sanıye ıcınde kapa ac tusna bas bu sekılde olacak

----------Eklendi @ 23:06:26 ---------- Yazıldı @ 23:04:20 ----------

demın yanlıs telafuz ettım dogrusu bu sekılde olacak

cengizx1

cengizx1

Üye
    Konu Sahibi
refurbısh e basar basmaz 2 sanıye ıcınde kapa ac tusna bas bu sekılde olacak

----------Eklendi @ 23:06:26 ---------- Yazıldı @ 23:04:20 ----------

demın yanlıs telafuz ettım dogrusu bu sekılde olacak

tm orjinal fw ındırıyom suan az kaldı hemen dedıgın gıbı yapıcam

----------Eklendi @ 23:12:34 ---------- Yazıldı @ 23:07:31 ----------

tm orjinal fw ındırıyom suan az kaldı hemen dedıgın gıbı yapıcam

yok arkadasım olmuo olmuo olmuo kafayı yıcem :(

salihk

salihk

Emekli Yönetici
File = open product tıklıyorsun Karsına gelen PEncerede type filter kısmına Rm-718 yaz altta cıkan Rm-718 seçip ok de sonra flashing tıkla fırmware update tıkla sonra Product code yazan yerdekı kucuk kutucugu tıklıyoruz yazılımı secıp ok dıyoruz sonra dead usb flashıng kutucugunu tıklayıp refurbısh basıp telefonun ac kapa tusuna 2 sanıye ıcınde basıp cek cok uzun basılı tutma bu sekılde cozeceksın umuyorum :)

cengizx1

cengizx1

Üye
    Konu Sahibi
File = open product tıklıyorsun Karsına gelen PEncerede type filter kısmına Rm-718 yaz altta cıkan Rm-718 seçip ok de sonra flashing tıkla fırmware update tıkla sonra Product code yazan yerdekı kucuk kutucugu tıklıyoruz yazılımı secıp ok dıyoruz sonra dead usb flashıng kutucugunu tıklayıp refurbısh basıp telefonun ac kapa tusuna 2 sanıye ıcınde basıp cek cok uzun basılı tutma bu sekılde cozeceksın umuyorum :)

yıne olmuyo ya neden olmuo kı usb yok hatası alıom yıne dedıgını harfıyen uyguluyom refurbishe tıkladıktan sonra acma kapama tusuna basıp cekıom olmuo :(

Türe

Türe

Üye
ALLAH rızası ıcın arkadasım nasıl duzeltılır bı yardım et valla aksam aksam canım cok sıkıldı yha :(

----------Eklendi @ 22:57:34 ---------- Yazıldı @ 22:56:26 ----------

pc telefonu hıc gormuyo gorse yapıcam da hıc gorumuo :(

önceden c7 kullanırken biliyordum fakat zamanla unuttum kusura bakma dostum :ah ama forumda ölü telefon diriltmeyle ilgili bir çok bilgi var biraz uğraşmalısın artık araştırması sana kalmış :good:

salihk

salihk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar Sorunu Çözdük bilginize :)) konu kapatılabilir

Üst Alt