Nokia C6-01 'e Windows veya Android İşletim sistemi kurulur mu.?

Sponsorlu Bağlantılar

vampirr13

vampirr13

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6-01 'e Windows veya Android İşletim sistemi kurulur mu.?
Selamlar Arkadaşlar
Ben bu Blogda C6-01 için Windows teması buldum. Acaba Windows yazılımı bu Telefona kurulabilir mi.?
Blog=

hzl0106

Üye
temayı kurarsın ama işletim sistemi olarak kurman imkansız

SuaT6027

SuaT6027

Üye
yazılım olayı şuan için imkansıza yakın arkadaşım.. ama kim bilir nasip diyelim..

SilentOne

SilentOne

Üye
bootloader kodları verisn bak nasıl yüklüyo millet

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
android işletim sistemini kurmak zor iş en iyisi android işletim sistemli bir telefon alman lazım

Quaresma53

Quaresma53

Üye
bu sorulara hastayım arkadaş ya hey Allahm

DxTR90

DxTR90

Üye
olmaya oldu linux filan da kuralım :D:D

SuaT6027

SuaT6027

Üye
peşindeyim babaaaa :D

Re13eL

Re13eL

Üye
c6-01 fiyatına bir sürü android li telefon var neden c6-01 alıpta böyle durumlara giriyosunuz ki ?
n8 e ve ya nokia 701 e çıkan belle bile c7 ve c6-01 e olmazken senin dediğin hayal aleminde yaşamak gibi olmuş.

distakjo

distakjo

Üye
az kaldı. Tele hem ios hem android kuracam :D

vampirr13

vampirr13

Üye
    Konu Sahibi
eywallah. Çok yardımcı oldun.öyle bir akıl verdinki bende para s.çıyom zaten hemen gidip glaxsyi sII yi alayım.

• Beğen
Tepkiler: turkmen619
S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Belle c7 ye olmuyormu arkadaşım sen nerede yaşıyorsun mars falan mı belle tüm s3 lere gelcek N8 C7 X7 E7 C6-01 E6

qsaw

qsaw

Üye
c6-01 fiyatına bir sürü android li telefon var neden c6-01 alıpta böyle durumlara giriyosunuz ki ?
n8 e ve ya nokia 701 e çıkan belle bile c7 ve c6-01 e olmazken senin dediğin hayal aleminde yaşamak gibi olmuş.
buyur arkadaşım

• Beğen
Tepkiler: vedo06

mahirxxxx

Üye
iphone android kurdum ben kendim. aratın forumları bulursunuz. symbian kadar adi bir işletim sistemi yok....

manyax2007

manyax2007

Üye
bu kafayla yakında MacosX falanda kurarlar :ehe

doruk944

doruk944

Üye
WP7 yi şuan için bi şu nokia 700,701 çalıştıracak güce sahip c6 için belki ilerde android çakarlar ama daha fazlasını bekleme

Re13eL

Re13eL

Üye
buyur arkadaşım
düzgünce okusanız demek istediğimi anlarsınır be c7 ye belle çıkmıcak dememiştim
örneğin nokia 701 in belle dosyalarını c7 ye yükleyemezken demiştim ..........
çok zekiysen git androidi kur o zaman nokiaya
belle gösterdiğin telefonlara çıkıcak olabilir bende biliyorum onu ama kur bakalım o zaman c6-01 e şimdi ama kuramassın dimi diğer bellelerin dosyası ve c6 nınki farklı
demek istediğim aynı işletim sistemi bile farklı telefonlara farklı dosyalarla kurulurken androidi kurmak hayal gibi........................

__piranha__

__piranha__

Üye
düzgünce okusanız demek istediğimi anlarsınır be c7 ye belle çıkmıcak dememiştim
örneğin nokia 701 in belle dosyalarını c7 ye yükleyemezken demiştim ..........
çok zekiysen git androidi kur o zaman nokiaya
belle gösterdiğin telefonlara çıkıcak olabilir bende biliyorum onu ama kur bakalım o zaman c6-01 e şimdi ama kuramassın dimi diğer bellelerin dosyası ve c6 nınki farklı
demek istediğim aynı işletim sistemi bile farklı telefonlara farklı dosyalarla kurulurken androidi kurmak hayal gibi........................

kardeş biraz mantıklı düşünürsen 701 in belle dosyalarını direk c7 ye kuramayacağını anlarsın her telefonun neden farklı model numarası var zannediyorsun bazı korsan yükleme işlemlerinde telefonların rengine göre bile farklı dosyalar oluşturuluyorken modele göre mi değişmeyecek dosyalar

Üst Alt