nokia c5 te wifi var mı???

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında omer1230 tarafından paylaşıldı. Okunma: 20272 | Cevaplanma: 22

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar ben bu c5 i uzun zamandır takip ediyorum sonunda teknosanın sitesinede geldi alıcamda kafam karıştı teknosanın sitesinde wifi var diyor acaba bi yanlışlık mı var yoksa gerçekten wifi varmı bu telefonda?

--------------- Ekleme ---------------

teknosa c5:
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-...20_2&CS_Catalog=_TELEKOM&T_Category=_NOKIA220

Yazan: omer1230
  2. Arkadaşım bunda wifi yok ben kullanıyorum

3. bende kullanıyorum ve malesef wifi yok

4. yardım edin yeni aldım bataryanın yanındaki mesaj logosu durmadan yanıp sönüyo mesaj olmamasına rağmen :sos

5. yok kardeşim wi fi yok ama yinede süper telefon yani pefarruatları o eksiği kapatıyor:oke:..

6. wifi yoksa 400 lira werilmez be kardeş

7. bildiim kadryla yk ama supr bi telefn ya..

8. wi fi evet gerekli ama 400 lira verilirmi¿¿¿kişinin kendine kalmış tamamen tercih meselesi kibar kullanışlı ve fonksiyonel ihtiyaçlarımı karşılıyor ben verdim wifi olmasada olur.

9. o yanıp sonen sey maılındekı mesajları gosterıyo yada maılıne mesaj gelmıs demek oluyo bendede maıl geldıgınde yanıp sonuyo

10. fikrimi deiştiriorum werilir geniş çaplı bi incele yaptım güzel bi telefon

11. :D bencede

12. demi bayaa arştırma yaptım

13. Sim mesaj hafızasıda dolu olabilir.mesajlara girin.Seçenekler sim hafızasını göster diyin ve sizm hafızasındaki mesajarı silin.

14. mesaj kutun dolmuş sanırım...
    mesajlarından biraz silmen gerekecektir ki yeni sms ler gelebilsin...

15. sakın almayın ben çok pişmanın dil tercihinde türkçe bile yok telefonun :ağlarım:

16. Wi-fi Olmayanılr Ama Cok Kullanıslı Bır telefon Ben Kullanıorum Bızzat Super Bır Telefon Duruşuyla Kullanısıyla...
    Tuşlarıda Cok Rahat Ayrıca...

17. sim kartta mesaj var demektir sim mesajları sildinmi gider

18. bnecede guzel bı telefon ama wıfı olmayan telefondan hayıt gelmez bugun cın malı telefonda bıle wıfı var o fıyata alma bence

19. djberkay29 aynı şey bende de oldu virüs girmiş meğersem hafıza kartını biçimlendir geçer ben öyle yaptım...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.