Nokia C5-03 V23.0.015 Flaşlama İşlemi Resimli & Videolu Anlatım!

Sponsorlu Bağlantılar

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 V23.0.015 Flaşlama İşlemi Resimli & Videolu Anlatım!
Birçok C5-03 kullanıcısı nasıl flaşlanacağını bilmiyor. Bende bunun için bu konuyu açıyorum umarım yararlı olur. KONUNUN ÜST KONU OLMASINI İSTİYORUM, BİLGİNİZE
Navifirm+ 1.7'yi indiriyoruz->
Phoneix'i indiriyoruz (ANIL'a sonsuz teşekkürler!)-> TIKLA
İsteyenler için Phoenix Türkçe Dil Yaması (MaxiPDA'ya sonsuz teşekkürler!)-> TIKLA

Navifirm'i açıp kırmızı ile işaretlendirilip, numaralandırılmış kısımları sırasıyla uyguluyoruz :

Navifirm+1.7 klasörünü açıp FW'ye geliyoruz ve oradaki klasörün adını RM-697 olarak değiştiriyoruz :

Gerisini Son Tuğra için çektiğim video ile uyguluyoruz (Video HD kalitesindedir yazıları tam okumak için HD'yi aktif edin) :

[video=youtube;omCdClLtprQ]http://www.youtube.com/watch?v=omCdClLtprQ[/video]

Joker.

Joker.

Üye
Bilmeyenler için yararlı bir konu :oke:

• Beğen
Tepkiler: Ulysseus
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
videoyu göremedim

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
arkadaşım video linkini normal verirmisin yani ben tel.den giriyorum linke tıklıyorum bişey iniyor ama video açılmıyor.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Versiyon V23'ü seçiyorum, "XML belgesinde bir hata var" hatasını veriyor yardım edin lütfen:sos:sos:sos:sos

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
yararlı bir konu teşekkürler:oke:

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Bi yardım edin lütfennn:megafon::megafon::megafon::vur

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Versiyon V23'ü seçiyorum, "XML belgesinde bir hata var" hatasını veriyor yardım edin lütfen:sos:sos:sos:sos

Phoenix'i kaldırıp yeniden kurun, Navifirmden dosyaları tekrardan indirin. Sorununuzun çözülmesi lazım :)

Üst Alt