Nokia C5-03 Ram Sorusu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 Ram Sorusu
Arkadaşlar forumda biraz araştırdım 5800 kullananların ram değerleri 60 tan aşa değilken C5-03'ün ki maximum 58 mb.Bu sorun benden mi kaynaklanıyor acaba yoksa telden mi ? Ama 600 işlemci ve 125 ram olan tel 424 işlemci 125 mb lik telden neden yavaş olsun ki ?

codblackops2

codblackops2

Üye
Benim rekor 64 cfwsiz.:alkis:

O kişilerde cfw vardır

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Ram konusunda en iyisi editlenmiş ofw

yasin123oktay

Üye
benim74mb c5 te hard format atinca 56 dan 74 e cikti c5 03 hardformat ise soyle telkapakli iken ses acma tuskilit yesiltus ve kirmizi tus basili tut telden yazdigim icin yazi duzgun degil affola

Reexecution

Reexecution

Üye
tel.ler yavaş değil fakat s60v5 çok kötü bir işletim sistemi olduğu için (yazılım açısından )telefonda yavaş çalışıyor.

only_download

Üye
Arkadaşlar forumda biraz araştırdım 5800 kullananların ram değerleri 60 tan aşa değilken C5-03'ün ki maximum 58 mb.Bu sorun benden mi kaynaklanıyor acaba yoksa telden mi ? Ama 600 işlemci ve 125 ram olan tel 424 işlemci 125 mb lik telden neden yavaş olsun ki ?
58-60 tabii baya fark var bence senin tel bozuk

neşter1461

neşter1461

Üye
önemli olan telefon ilk açıldığındaki ram değeri değildir.3-5 saat telefonu kurcaladıktan sonraki değerdirki bu da c5-03 te 38-43mb ram değeri demektir.

- - - Eklendi - - -

bu gün bir telefon aldım hediye etmek için samsung 5360 galaksi y.beyler fiyatı da 336tl.vatandan aldım.inanın o kadar hızlıki c5-03 bozulsada yerine bende bu cihazdan mı alsam diye çok değişik düşüncelere kapıldım.mükemmel bir telefon ve çokta ucuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt