Nokia C5-00 dış ekranı çatladı.Yardım..

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında anemik tarafından paylaşıldı. Okunma: 2583 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia C5-00 dış ekranı çatladı.Yardım..

Telefonu düşürdüm ve dış ekranında catlak oluştu.küçük bişi ama gözüme takılıp duruyor.
    Sadece kasaya bağlı olan dış cam catladı.Telefoncu tek onu değiştiririz 10tl tutar dedi. Yda kasayı komple değiştiririz 35tl dedi.bunlar yansaniyi ürünleri sanırsam.Orjinal i nasıl bulabilirim yada ne kdardır.garanti kapsamı dışında diyor herkes,ondan göndermicem.Fakat telefoncuya sadece ekranı değiştirtcem,garanti kapsamından cıkarmı ?

--------------- Ekleme ---------------

yaw bi yorum yapında ona göre KVK ya göndercem para verip oraya yaptırcam yda tlefoncuda yaptırcam.

Yazan: anemik
  2. aynı sorun bendede var ama tüm yan sanayi tüm kasya 15 tl dediler ama şöyle bi baktım hiç alınacak gibi değil. yarın kızılayda nokıa sevisine gidip orjinaline bakacam eğer 30 tl civarındaysada alacam çünkü baya yarıldı ekrana su kaçmadan değiştirsem fena olmayacak

3. gönder bnde tel flaşını yaktım kapanı kırıdm garantiye gitiit yapatılır bi sorun olmuyo

Nokia C5-00 dış ekranı çatladı.Yardım.. konusuna benzer içerikler

1. Nokia C5-00 [ Acma / Kapama Hatasi (4100)-Ekran hatasi]

Selam Arkadaşlar Benim Bir Sorunum Var Yaklaşık Bir Ay Önce Nokia C5-00 aldım. ama aldığımdan beri Tlf yi Doğru Dürüst kulanamadım bile 2 kez Teleservise gitti 2 sindede Acma / Kapama Hatasi (4100)-Ekran hatasi olduğuna dair bilgi verdiler Ve ne...
  2. Nokia C5-00 Hack

Benim telefonum C5-00 ve ben n-gage yazılımını telefonuma yüklemek istiyorum ancak hacklemek gerekiyormuş ama hellox gibi hack programları telefonda çalışmıyor birde pnht hack diye birşey duydum ancak ben nasıl yapılacağını bilmiyorum ricam şudur...
  3. Nokia C5-00 Nazar değdi ekran catladı :) Yardım.

S.a arkadaşlar. Telefonum düştü ve dış kasadaki ekran catladı.Hiç bir sorun yapmıyor fakat gözüm oraya kacıyo ve cok sinir oluyorum :) KVK garantili telefon.Garanti yapmaz,para alırlar dediler.Telefoncu ekranı değiştircem sadece camını 10tl...
  4. nokia c5-00

merhaba arkadaşlar c5 icin hack varmı?
  5. Nokia c5-00 ekran problemi ACİLL YARDIM LÜTFEN !!!

Ekran'a görüntü gelmiyor cihaz darbeli c5-00 görüntü arızalarının olabileceği şemayı nereden temin edebirliz veya bana gönderirmisiniz acillll!!! yardımlarınız için şimden teşekkürler email:[email protected]
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 9:34:24