Yardım Nokia c3 hafıza kartı sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c3 hafıza kartı sorunu
Evet değerli MaxiCep üyeleri. Benim sorunum şöyle:
Bana 8 GB lık hafıza kartı hediye geldi, bende ooo, ne güzel dedim hemen nokia c3 e taktım :D İçine yaklaşık 1000 tane falan resim attım, klasör klasör. Şarkılarımı, uygulamalarımı falan da attım. Ama sonradan fark ettim ki ben bu resimleri açmaya çalıştığımda ya da klasörleri silmeye çalıştığımda telefon kendini resetliyor ve bir daha telefonu açamıyorum, beyaz ekranda kalıyor sonra kendini kapatıyor, yani pin kodu girin yazısı görünmeden kapanıyor ekranı. Onun dışında sorun yok müziklerim ve uygulamalarım sorunsuz açılıyor ve silinebiliyor. Sizce ne yapmalıyım ? Telefon kendini resetleyince hafıza kartını çıkarmadan kendine gelmiyor bu arada, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

desparado006

desparado006

Üye
yanlış hatırlamıyosam c3 8 lik hafıza kartını desteklemiyo aynı sorun ablamdada vardı 4 lük hafıza kartı taktı bişey olmadı 3 gb tı geçince sendeki gibi sorun oldu 2 lik taktı şuan normal kullanıyo :(

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
desperado06 şuan c3 kullanıyorum artı 16 gb sandisk microsdhc1 kullanıyorum bi sıkıntı yok...

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
desperado06 şuan c3 kullanıyorum artı 16 gb sandisk microsdhc1 kullanıyorum bi sıkıntı yok...
Peki sizinde 1000 tane resminiz falan var mı :hmmm Sizce neden kaynaklı olabilir bu sorun :hmmmVe nokia 6700 da da denedim onunda aynı şekilde ekranı kapandı :hmmm

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Peki sizinde 1000 tane resminiz falan var mı :hmmm Sizce neden kaynaklı olabilir bu sorun :hmmmVe nokia 6700 da da denedim onunda aynı şekilde ekranı kapandı :hmmm
c3 8gb hafıza kartı destekliyo hatta şu anda bnm 2.telde takılı 8gb o sorun dosya indirirken oluşuyo bana da oluyodu 1gb hafıza kartı kullanırken de oluyodu hatta içindeki herşeyi pcye kopyala hafıza kartını telden biçimlendir geçer içindekileri tekrar atabilirsin

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
c3 8gb hafıza kartı destekliyo hatta şu anda bnm 2.telde takılı 8gb o sorun dosya indirirken oluşuyo bana da oluyodu 1gb hafıza kartı kullanırken de oluyodu hatta içindeki herşeyi pcye kopyala hafıza kartını telden biçimlendir geçer içindekileri tekrar atabilirsin
:tşk: Deneyince sonucu atarım buraya. Peki sonra yeniden dosya indirince bu sorun olur mu ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
:tşk: Deneyince sonucu atarım buraya. Peki sonra yeniden dosya indirince bu sorun olur mu ?
hayır olmaz ;) tekrar olursa indirdiğin jar dosyaları hatalıdır onlar dosyaları bozuyo son indirdiğini silersin düzelir silmezsen telefonda açmaya çalışıyo açamayınca kendini kapatıyomuş gibi oluyo ekran beyaz oluyo ana ekranda tekrardan açılıyo tel :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: Düzeldi sorun valla az klasın çöpe gidiyordu kart. Konu :locked:

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
@EroL:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt