Nokia C3 (C3-00) Yazılım Güncelleme FOTA yöntemi (Kablosuz)

Sponsorlu Bağlantılar

Emre çelebi

Üye
arkadaslar netten nasıl lıg tv seyredebilirim lütfen yardım edin

adalente07

Üye
arkadaşlar ben bunları yaptım güncelleştirdim ->Ayarlar
->Telefon
->Tel.güncelleştirmlr
->telefn.yazılımı indir sohbete messenger girmemeye başladı neyde olabilir yardımcı olursanız sevinirim

serkanxrap

serkanxrap

Üye
kardeşim telefondan qüncelleyince çoqu zaman olmuyo.
en iyisi USB kablo ile yapmak.ben şu anda V 08.63 kullanıyorum :)

ordproff

Üye
C3 sms veya txt editor pro.bilen varmı down.

cewdet78

Üye
tey allaım bende güncelleştirdim çalışan programlar çalışmaz oldu nasıl iş bu ya :vur

makli19

Üye
teşekkürler ibo

elif_93

Üye
selamlar.. ben telefonu yeni aldım wlan ayarlarını yapmak istiyorum.. ayarlardan tlfn güncellemelirini yaptım ama olmadı.. bi çok sitede telefonu nokia suite ovi ile 4.60 a yükseltin yazıyo.. ben nokia ovi suite'yi indirdim ama güncellemeyi yapamıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim..

farıc

Üye
benimki 8.63 güncellenmiş hali c3ün

ByFukara

Üye
arkadaslar lütfen acil yardım kafayı sıyıracam,nokia c3 00 cep telefonu aldım evdeki kablosuz internet modemime telin wifi bağlantısı ile tanıtım yaptım.ancak telin internet tarayıcısına girdiğimde wlan bağlantısı kullanarak kablosuz modemim üzerinden internete basğlanamıyorum.bilen warsa anlatsın nası yapcaz?extra ayar mı yapmak gerek..

Opera ile internete bağlanmaya çalışırken sana şebeke erişimi kullanılsın mı diyecek daha ona evet dedikten sonra sana wifi mi yoksa operatör mü kullanmak istediğini soracak. Seninde wifi yı seçmen gerekiyor.

İMAM-HATİPLİ

İMAM-HATİPLİ

Üye
s.a usta bende 8.70 kurulu ama wifi yine bağlanamıyorum ??

justlook78

Üye
verdiin sitelere girilmiyor mahkeme kararıı...... dior

justlook78

Üye
arkadaşlar c3 e program bulabilecek varmı?

kerimkursat

kerimkursat

Üye
wifi den güncelleme yapamıyorum şebeke bağlantısı yok dıyo

onuröztürk

Üye
Beyler Benim Bir Sorumwar Bu Wlandan Şifresiz Bir Ağa Bağlatıyı Kuruyorum Tarayıcıdan Girerken Wlan danmı Yoksa Türkcell Wapdenmi Girircendiye Kutu Çıkıyodu 2222ye internet ayarlarını yolladım wlandan bağlanmaya çalıştıgımda sormadan direk türkcel wapden gidiyo bunu nasıl yapa bilirim Paralarımı Yedi İbne Telefon :=) internet bağlantısı önce sorda ama sormuyo... Bi El Atın Şu Duruma

Üst Alt