Nokia C3 18 Ay 18 TL Taksit Kampanyası Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C3 18 Ay 18 TL Taksit Kampanyası Hakkında Detaylı Bilgi
iyi günler Dün Nokia C3-00 Modelini Aldım.
Kısaca NAsıl Aldığımı Anlatayım Dedim.
Cihazı Suan için Teknosa-Bimeks-Vatan-Gold-Medimarket te bulmamazsınız (Ne netten ne magzadan)
Gelelim işlemlere
(1)Faturalı Hat Olacak veya Konturluden Faturualıya geçiş Yapılacak.
Ayda 20 TL ye Her yöne (Turksel-Avea) 250 Dakika Fiyata Dahil.
(2)Kredi Kartından 12 Taksiti 12 Taksitle Çakiyorlar (18 TL x 12 Ay =216 TL)
(3)Adınıza Bir belge veya Kredi Kartından Otamatik Ödeme Talimatı gerekiyor.
Her Ay 20 TL Fatura Ucreti için.Daha Sonra iptal edilebiliyor.
Gelelim Hediyelere
4 Ay Boyunca Ekstra Her yöne 150 Dakika
5000 SMS Sadece Vodafon lulara
ilk Ay 1GB internet Cihazdan Baglanmanız Yuklemeniz için (tema-oyun vb..)
Sonucta Ayda 38 TL ye mal oluyor fatura + Cihaz Bedeli
İlk 4 ay 38 TL ye 400 Dakika Her yöne Konusuyorsunuz.
Sonraki Aylarda 250 Dakika+ Cihaz Karşılığı 38 TL ödüyorsunuz + vergi 2-3 TL dediler 40TL Yani
umarım Fydası olmuştur.
işinize Yaradıysa faydalı olduysa Teşekkür Edin.
iyi gunler ibrahim

• Beğen
Tepkiler: nokiacüç, muğla, ufuk altuncu ve 5 diğerleri

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
117 Kişi Bakmış Ama Yorum Yok Pek ilgi Dikkat Çekmemiş Ne Teşekkür ne başka bir şey

mezarsaray

Üye
bende bu c,ihazdan almak istiyorum.. net e giriş hızı nedir acaba faydalı bir telefon mu kullanım bilgileri hakkında d abilgi verrisen sevinirim.

tşk..

konyarapp

Üye
güzel seri telefon.Kampanya da güzelmiş ;)

perrosamores

perrosamores

Üye
Teşekkürler bilgiler için fakat idrak edemediğim bir nokta var bu telefonu satın alabilmek için illaki vodafone kullanıcısı mı olmamız gerekiyor? mağazalarda yok diyorsunuz?

bütün

Üye
ben aldım açıkçası wlan hiç iyi değil wlan için alacaklar hiç almasın

gök-türk

Üye
ben aldım açıkçası wlan hiç iyi değil wlan için alacaklar hiç almasın

bu yorum benim için çok aöemli idi
Çok teşekkür ederim bizleri aydınlattığın için.
sırf wi fi için alacaktım.

zaza

zaza

Üye
aslında bu bir kazık yöntemidir vodafon diyoki ben böyle bir kampanya yapayım faturalılar çok olsun gelirim artsın, nokia diyo biz vodafone verelim satışımız artsın yani yine zararlı çıkan biz olucaz

hotdeaht

Üye
oldukça kaliteli bir telefon ve internete cok hızlı baglandıgı gıbı adı ustunde vodafone farkıyla nokia C3:00 markalı cep telefonuna sahıp oluyorsunuz, gunumuzde cın malı telefonlar raabet goruyor ama alanların hepsı pısman siz boyle bır fırsat yakalıyorsunuz ama gerı cevırıyorsunuz arkadaslar mantıklı olun hem hat sahıbı oluyorsunuz hemde nokia markalı orjınal bır telefona sahıp oluyorsunuz, ınternetı msj ve wlan gıbı bır baglantı olanaklarına sahıp oluyorsunuz, lütfen olumsuz yanıtlar verıp karamsarlık yaratmayın bu kampanyaya üye olacak olan arkadasları farklı yonlere sürüklemeyın, bugun turkcell,de aynı hızmetı sunuyor ama gıdıp baktınızmı arastırdınızmı ne kadar aylık ucret alınıyor kampayaya katılanlardan once bılgıler edının sonra yorum yapın.

EMEGINE SAGLIK ARKADASIM.

muğla

Üye
selam vodofone kampanyasında kic3'e bütün operayörler takılabiliyor mu? cevaplarsanz sevinirim:)

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
selam vodofone kampanyasında kic3'e bütün operayörler takılabiliyor mu? cevaplarsanz sevinirim:)
Forumda C3 Diye Arattırsaydınız Zaten 1 Konu var 15 gunde 7000 Kusur kez Okunmus Orda yazıyordu.
evet Kilit yok.340-360 TL Verip Alın
Turksel-Avea Takın Kullanın.
Daha Fazla Ayrıntı imzamda Konu-Blog Linki

Hikayesiz

Üye
QWERTY klavye yapmışlar sitesinde de Windows Live Messenger olduğu yazıyor ancak vodafone'dan alanlar sadece Ovi Chat kullanabiliyor. MSN için ancak ebuddy benzeri bir java yazılım gerekiyor. Anlayacağınız pişman oldum.

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
QWERTY klavye yapmışlar sitesinde de Windows Live Messenger olduğu yazıyor ancak vodafone'dan alanlar sadece Ovi Chat kullanabiliyor. MSN için ancak ebuddy benzeri bir java yazılım gerekiyor. Anlayacağınız pişman oldum.
Ne Anlamda Yani Reklamda Program Gördünüz Çıkmadı Pişman oldunuz
Hayret valla
yuklemek 3 saniye Kullanmak super zevk
Nimbuzz yada EBUDDY Kullanmak daha mantıklı
Aynı anda facebookchat-msn-yahoo-skype-gtalk (google chat) bağlanıyorsun daha ne istiyorsun

yağızaygün

yağızaygün

Üye
teşekkürler.ben bu telefondan aldım herkese tavsiye ederim.

abys

Üye
Arkadaslar Yanlışınız var. Bu Telefonun Massenger Özelliği kendinde var...

Şöyle ki : Telefonun mesaj kısmına gelin ve altta Sohbet Penceresi var oraya ilk kez tıkladıgınızda Bir kac chat programı cıkacak istediginizi secip (ki ben Windows Lİve Massenger'ı sectim) sonra kullanıcı adı ve şifrenizle Massengera baglanabilirsiniz.

Anlayacagınız massengerı menü yerine mesajlar kısmındaki sohbet bölümüne koymuş olması...

Teşekkürler...

(Not: benim hattımda vodafone)

Hikayesiz

Üye
Arkadaslar Yanlışınız var. Bu Telefonun Massenger Özelliği kendinde var...

Şöyle ki : Telefonun mesaj kısmına gelin ve altta Sohbet Penceresi var oraya ilk kez tıkladıgınızda Bir kac chat programı cıkacak istediginizi secip (ki ben Windows Lİve Massenger'ı sectim) sonra kullanıcı adı ve şifrenizle Massengera baglanabilirsiniz.

Anlayacagınız massengerı menü yerine mesajlar kısmındaki sohbet bölümüne koymuş olması...

Teşekkürler...

(Not: benim hattımda vodafone)

Ben bu telefonu vodafonun kampanyasından aldım. Mesajlar kısmında yer alan sohbet kısmına geldiğimde Ovi Chat açılıyor servisleri güncelleme menüsü açılıyor orada o şekilde bir seçenek yok

Üst Alt