• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia C3-01 Touch and Type: Hem Dokunmatik, Hem Tuşlu! ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Nokia C3-01 Touch and Type: Hem Dokunmatik, Hem Tuşlu! ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )
Finlandiyalı dev mobil üretici bir önceki gün duyurduğu E7, C7 ve C6-01 modelleri ile birlikte teknoloji meraklıların ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştı. Dev mobil üretici bu üç cihazından sonra yine C serisi üyesi olacak C3-01 Touch and Type isimli mobil cihazını kamuoyuna lanse etti. S40 (6th Edition - FP1) platformuna destek sunacak olan cihaz, hem dokunmatik ekran hem de alfabetik tuş takımı ile birlikte rakipleri ile arasında bir fark yaratacak. Nokia C3-01 Touch and Type’ye ait teknik özellikleri şöyle sıralayabiliriz;

• 2.4 inç boyutunda ve 240x320 piksel çözünürlüğünde 18 bit ''dokunmatik'' ekran,
• 5 Megapiksel çözünürlüğündeki kamera,
• 640x480@15 FPS video kaydı,
• Wi-Fi 802.11 b/g/n teknolojisi ile kablosuz ağ erişimi,
• Bluetooth 2.1 + EDR ile kablosuz veri aktarımı,
• FM radyo ve 3.5 mm'lik kulaklık girişi
• HSDPA (10.2 Mbps) / HSUPA (2.0 Mbps) desteği,
• 30 Megabayt kapasitesinde dahili bellek,
• 64 Megabayt kapasitesinde RAM bellek,
• 1050 mAh gücünde batarya,
• 111 x 47.5 x 11 mm boyutları,
• 100 gram ağırlığı,

( Nokia C3-01 Touch and Type'ye ait görsel resim )

2010 yılının dördüncü yani son çeyreği içerinde pazara merhaba diyecek olan cihazın sadece 188 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacağı duyuruldu.

rapman

rapman

Üye
şık bir telefon.

live83

live83

Üye
hemde baya bi şık yaa gözüm kaldı :naughty:

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
ön kameranın olmaması çok kötü dez avantaj artık insanlar 3g ile görüntülü görüşmek istiyor.
128mb rom olması çok iyi.
Giriş seviyesi için çok iyi bir telefon.

ismailnayir

Kapalı Hesap
yazar (Doğuş PERTEZ) işletim sistemini tutturmuş. X3-02 Touch'te symbian^1 kullanılıyordu ya güya.
sonra yeni bir işletim sistemi çıkmıştı "symbian s40" (bir türk dünyaya bedel misal

yağızaygün

yağızaygün

Üye
Bence telefon çok iyi,wifi olması süper.3g olmasada olur.

Aziz™

Aziz™

Üye
ön kamerada olsaydı çok güzel bir cihaz olurdu..

HarryPotter93

HarryPotter93

Üye
Çok güzel bir telefona benziyor wi fi olması çok güzel bir artı herkes internet kullanıyor atık bu devirde :)

ungood20

ungood20

Üye
cöp ; ) buda bulunsun yined

yağızaygün

yağızaygün

Üye
gözüm kaldı vallaha.15 tatilde almayı düşünüyorum.tabi piyasaya düşerse...:naughty:

yağızaygün

yağızaygün

Üye
ben çok beğendim kesinlikle alacam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt