Nokia C-7 Güncelleme Sonrası Telefon kapandı ve açılmıyor YArdımlarınızı Bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EMRE_BAB

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C-7 Güncelleme Sonrası Telefon kapandı ve açılmıyor YArdımlarınızı Bekliyorum
Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar.Konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.Ben dün Nokia C-7 son güncellemeyi yükledim fakat tel ingilizce oldu.Daha sonra Türkçe dil paketi buldum ve yüklemeye çalıştım.Yükleme bittiktewn sonra tel kapandı ve şuan sadece açılırken kısa süreli titriyor ama görüntü gelmiyor Allah rızası için yardımlarınızı bekliyorum Şimdiden teşekkürler.....

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪

polluxea♪

polluxea♪

Üye
dostum ovidenmi güncelledin anna güncellemesimi tam anlatırsan yardımcı olalım ?

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Dead flash işine yarar . Üst konularda anlatımlar mevcut ve hazır dead atmışken Belle' ide yükle .

• Beğen
polluxea♪

polluxea♪

Üye
katılyorum :good:

EMRE_BAB

Üye
    Konu Sahibi
Deneyeceğim çok saolun

• Beğen
polluxea♪

polluxea♪

Üye
rica ederiz..sonucu paylas :good:

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Sonuç ne kardeşim ?

hizan

hizan

Üye
yapamadınsa bana ulaş tenlini kurtarayım ok.

faceden --- Belle N Sekiz ekle ben engelliyim.

EMRE_BAB

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonu flashladım sorun düzeldi ilgi için çok teşekkürler

45mba45

45mba45

Üye
Arkadaşlar Ben C6-01 Telefonuma Belle Güncellemesini Oviden Yaprken Telefon Kapandı Açılmıyor Dead Flashı Gördüm Ama Nasıl Yapacağımı Bilmyorum Acil Yardım :S

ThEKr0

Üye
faceden ekledim sizi bana yardımcı olabilirmisiniz acaba

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
faceden ekledim sizi bana yardımcı olabilirmisiniz acaba

arkadaşım pm ne karşılık verdim ama sanırım mesaj kutun dolu ottoman tiger nickli arkadaşa pm at yardımcı olur sana

a.demirkan

Üye
[ENGİN];5225823' Alıntı:

arkadaşım pm ne karşılık verdim ama sanırım mesaj kutun dolu ottoman tiger nickli arkadaşa pm at yardımcı olur sana
kardeşim benim telefonda güncelleme yapılırken kapandı açılmıyor telefonun modeli c7 ne yapmama gerekio

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
öncelikle hangi güncellemeyı yaparken kapandı yazarmısın?

- - - Eklendi - - -

titreyip açılmıyorsa dead flash atmalısın

a.demirkan

Üye
[ENGİN];5232539' Alıntı:
öncelikle hangi güncellemeyı yaparken kapandı yazarmısın?

- - - Eklendi - - -

titreyip açılmıyorsa dead flash atmalısın

bella yüklüydü bu gün tekrar bilgisayara bağladım ovi süitte yeni güncelleştirmeler var demişti ben de yükle dedim 3. adımdan sonra telefonu kappatmayın falan yazıyodu ama kendiliğinden kapanmış telefon şimdi usb ile bilgisayara bağladığımda usb girişinin yanındaki ışık yanıp yanıp sönüyo titreme falan yok hiç açılmıyo telefon dead flash dediğiniz olay nedir hiç bir bilgim yok teşşekür ederim şimdiden

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hafıza kartını çıkarıp bir hard format at açılmazsa flashlaman gerekecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt