Nokia Asha 200 Whatsapp nedne yüklenmiyor ? Asha 201'e Yüklenebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

wixim

wixim

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Asha 200 Whatsapp nedne yüklenmiyor ? Asha 201'e Yüklenebiliyor.
Merhabalar.
Asha 200 kullanıyorum. Çift hatlı.. Ama tek hatlı versiyonunda Asha 201'de yani whatsapp desteklenmektedir. Ama bunda nedne açılmıyor anlamadım. ikiside S40 Kullanılmakta.. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

HereİsJohnny

Üye
telefon wireless destekliyo mu?

Türk-X

Türk-X

Üye
Whattsapp İçin telefonun wifi ye baglı olması gerekiyor ve asha 200ün wifi özelligi yok :oke:

HereİsJohnny

Üye
arkadaş doğru söylüyo çünkü 3g hızı bile whatsappa bağlanmak için yeterli değil

selog33

Üye
ARKADAŞLAR TELEFONU ALALI DAHA 4 AY OLDU.GEÇENLERDE 2-3 HAFTA ÖNCEYE KADAR İNTERNET VE OYUNLARA GİREBİLDİĞİM TELEFONUM ŞİMDİ TARAYICIYA GİRMİYOR...OYUNLARIN HİÇBİRİNE GİRMİYOR.SADECE KENDİSİNE ÖZGÜ OLAN FACEBOOK FİLAN GİREBİLDİM FAKAT İNTERNET TARAYICISINA, EA OYUN HEDİYELERİNE bir türlü giremedim. Sorun ise şöyle; tarayıcıya giriş yaptığımda mavi olan ekranda donup kalıyor ne bir ilerleme ne de bir geri adım atabiliyorsun telefona geri dönmek için tekrar dan açıp kapatmak gerekiyor.bunu 1 saat böyle beklettim yine aynı.sorun neyden kaynaklanıyor bilmiyorum sadece sd kartını android cihazıma takmıştım.müzik dosyalarını senkronize etmek için.Ondan mı oldu bilmiyorum.Ondan da olması biraz saçma gibide geliyor ama LÜTFEN YARDIM EDİN...NE YAPMALIYIM DÜZELMESİ İÇİN...NOT: İNTERNETE WİFİ'DEN GİRİYORUM

HereİsJohnny

Üye
İnternete wifi dışında girceksen operatöründen gprs wap ve internet ayarlarını ücretsiz indireceksin. Önce interneti varsayılan yap olmazsa gprs wap yap

Üst Alt