Nokia, Asha 200 ve Asha 201 modelleri için yeni güncelleme yayınladı

Konu, 'Nokia S40 ve Java Destek' kısmında ANIL tarafından paylaşıldı. Okunma: 2204 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia, Asha 200 ve Asha 201 modelleri için yeni güncelleme yayınladı

Akıllı telefon segmentinde Microsoft‘un Windows Phone işletim sistemi üzerinde çalışan ve Lumia olarak adlandırdığı akıllı telefon modelleri ile karşımıza gelirken, özellikli cep telefonu modelleri sunmayı da ihmal etmiyor. Firma Asha serisi altında topladığı bir çok modeli telefon kullanıcılarına sunmuştu.

< Resmi açmak için tıklayın >

Nokia Asha modellerinden olan QWERTY klavyeye sahip modelleri Asha 200 ve Asha 201‘i bir süre önce satışa sunmuştu. Telefon modelleri için yazılım desteği sunmayı da ihmal etmeyen Nokia, hem Asha 200 hem de Asha 201 için yeni bir yazılım güncellemesi sundu.

Nokia tarafından geliştirilen S40 işletim sistemine sahip olan Asha 200 ve Asha 201 için yayınlanan yeni güncelleme versiyonu 11.95 olarak belirlenmiş. Yeni güncelleme ile telefon aramaları, mesajlaşma, medya oynatıcı ve kamera için çeşitli iyileştirmeleri sunuyor.

Nokia, Asha 200 ve Asha 201 modelleri için yeni güncelleme yayınladı

Yazan: ANIL
  2. :tşk:

Nokia, Asha 200 ve Asha 201 modelleri için yeni güncelleme yayınladı konusuna benzer içerikler

1. Yeni Model - Nokia Asha 201

Nokia Asha 201 cep telefonuna ait teknik bilgiler, Kamera VAR Ağırlığı 105 g. Bluetooth v2.1 with A2DP Radyo VAR Renk Various Servis 900, 1800 WiFi (WLAN) YOK Bekleme Süresi 552 Saat Ekran Boyut 60.9 mm mm. Çözünürlük 320 x 240 piksel Nokia...
  2. Nokia Asha 200 Whatsapp nedne yüklenmiyor ? Asha 201'e Yüklenebiliyor.

Merhabalar. Asha 200 kullanıyorum. Çift hatlı.. Ama tek hatlı versiyonunda Asha 201'de yani whatsapp desteklenmektedir. Ama bunda nedne açılmıyor anlamadım. ikiside S40 Kullanılmakta.. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. Nokia asha 201 güncelleme yardım

Arkadaşlar ben telefonuma 11.95 olan son yazılımı yükledim telefon kafayı yedi nokia uptaderden yazılımı tekrar yükle yaptığımda telefonunuz başarıyla güncellendi diyor ama telefon yine aynı hiç bişey değişmemiş - - - Eklendi - - - yokmu yardım...
  4. Nokia asha 201 arıza

Arkadaşar ekim ayından beri nokia asha 201 kullanıyprum hattım vodafone. Son 1 haftaya kadr bir sıkıntım yoktu. Ancak 1 haftadır konuştuğum herkes sesimim cam kırışması şeklinde cızıltılı geldiğini gırtlaktan çıkarcasına geldiği gibi şikayetler...
  5. nokia asha 201 için uygulama arşivi

nokia asha 201 için ugluma arşivi olan varsa yardım edebilir mi? lütfen :islik
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 10:07:35