Nokia Adobe FlashLite 3.1(4) Nokia N97 - Nokia 5800 - X6 - C6

Sponsorlu Bağlantılar

slmn.cinar

slmn.cinar

Üye
saol haci

helltr

helltr

Üye
Aynen arkadaşıma katılıyorum. Bende bunu 2 gün önce fark ettim. Videolardaki kesintisiz kaliteli akış çok hoşuma gitti. Tam ekran seçeneğininde belirtilmesi güzel.

Benim 5800 ım da V50 ancak ben faceden video izleyemiyorum.Açılır gibi oluyor sonra kırık işareti çıkıyor.Bende versiyon güncellemesi dışında birşey yapmadım.Siz nasıl izliyorsunuz?

sonnefes99

Üye
İndiremedim

sawass

sawass

Üye
Sağolasın Kaedeşim. :)

drurgu

Üye
sagol kardeş.

ozanulu

ozanulu

Üye
Benim 5800 ım da V50 ancak ben faceden video izleyemiyorum.Açılır gibi oluyor sonra kırık işareti çıkıyor.Bende versiyon güncellemesi dışında birşey yapmadım.Siz nasıl izliyorsunuz?

Öncelikle mobile facebook bağlantısında olman lazım. Yani normal web için olanı değil. Zaten mobil facebook ta videolar direk görülmüyor sadece o video yu paylaşan arkadaşınızın adı ve video paylaştığına dair bi içerik görülüyor. o içeriği tıklıyorsunuz ve yeni bir sasyfa açıyor işte o sayfada direk flashplayer tarzı bi program arayüzü devreye giriyor ve izliyorsunuz. Ben farklı birşey yapmıyorum. Bu yetiyor.

cell3264

cell3264

Üye
tesekkurler

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullanin

serkucumen

Üye
bu programları burlara ekleyen arkadaşlar bide nasıl kurulacağını yazsalar ço iyi olacak tşk istemeyi biliyorsunuzda bunu neden akıl etmiyorsunz

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
sağol

quicsilver

Üye
eyv saolasın kardeş iyi calışma emegine sağlık kolay gelsin bb...

The Lich King

The Lich King

Üye
teşekkürler

whoewer

whoewer

Üye
dosya bozuk dedi.

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
yalan söylemistir

alpharry

alpharry

Üye
teşekkürler..

bearcoll

Üye
tşkürler ...

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler...

fnldstntn

Üye
teşekkürler ..

nezoli

Üye
saol tşkrler

hursitguz

Üye
bu programları burlara ekleyen arkadaşlar bide nasıl kurulacağını yazsalar ço iyi olacak tşk istemeyi biliyorsunuzda bunu neden akıl etmiyorsunz

Aylık ücreti ödemezsin sen de... önce teşekkür et. kendisi çok bişey yapıyormuş gibi birde eleştiriyor milleti uyuz olurum böyle tiplere...

Üst Alt