Nokia Adobe FlashLite 3.1(4) Nokia N97 - Nokia 5800 - X6 - C6

Sponsorlu Bağlantılar

hidolee

hidolee

Üye
ben yeni 5800 xm aldım yeniyim bir sey sorcam bu flashliteyi yukleyince video izleyebilcez mi yoksa telefonda bu var da senin verdigin yeni surumu mu?

ercan332

Üye
teşekkürler

mat42

Üye
teşekkürler

semihyldz06

Üye
teşekkürler

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
ben yeni 5800 xm aldım yeniyim bir sey sorcam bu flashliteyi yukleyince video izleyebilcez mi yoksa telefonda bu var da senin verdigin yeni surumu mu?

Ne güzel bir soru.....

Evet kardesim. Bu zaten Telefonda var... Bende yeni sürümünü verdim.... Video izleyebilcezmi diye soru sormussun.... Onuda sen deneyeceksin :oke:

adem2929

Üye
teşekkürler

ahmetemree

Üye
Merhaba..

Ben indirdim ama internetten hala video izleyemiyorum. :-(( Yardımcı olursanız sevinirim..

35FuRKaN58

35FuRKaN58

Üye
bende 5800 xm var daha yeni versiyon yüklettim 50.0.005 kimleri izleyebiliyorum diyor kimleride hiç bir sorun yok diyor şimdi hangisine güvenecegiz bide bazı programlar önermişler (skyfire) gibi

kmkz

Üye
saol eline sağlık

rocknroll94

rocknroll94

Üye
skyfire programını indirdim hata veriyo bende.Kaldırdım telefondan.şimdi adobe lite ı indircem.

veperde

Üye
çok teşekkürler

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
Sorun degil...

MuTLaK3

MuTLaK3

Üye
Tşk:oke:

excitezeki

Üye
mavi flash simgesi cıkıyor video acılmıyor bunun cözümünü bilen varsa cok sevinirim kafayı yicem. skyfireyi sevmiyorum acılır pencereyi engellemiyor:S

howtek84

Üye
Arkadaşlar ben bugün 5800 v50 güncellemesini yaptım ve telefonun kendi browser dan facebook videolarını izleyebiliyorum ama facebook girdiğinizde videonun küçük resmi çıkmıyo videonun ismine tıklayarak 2. bi pencere acarak izleyebiliyosunuz bide operada deniycem onunda sonucunu sizlerle paylaşırım

NOT:Burdaki Nokia Adobe FlashLite 3.1 indirip kurmadım.

ozanulu

ozanulu

Üye
Arkadaşlar ben bugün 5800 v50 güncellemesini yaptım ve telefonun kendi browser dan facebook videolarını izleyebiliyorum ama facebook girdiğinizde videonun küçük resmi çıkmıyo videonun ismine tıklayarak 2. bi pencere acarak izleyebiliyosunuz bide operada deniycem onunda sonucunu sizlerle paylaşırım

NOT:Burdaki Nokia Adobe FlashLite 3.1 indirip kurmadım.

Aynen arkadaşıma katılıyorum. Bende bunu 2 gün önce fark ettim. Videolardaki kesintisiz kaliteli akış çok hoşuma gitti. Tam ekran seçeneğininde belirtilmesi güzel.

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
teşekkürler kardeşim emeğine sağlık.

--------------- Ekleme ---------------

ancak bir şey farkettim bu sürüm 3.1(4) değil 3.01(4) bende 3.17(1) var hangisi daha yeni bunların? uzun zamandır takip edemiyorum..

Nero9898

Nero9898

Üye
teşekkürler

mackali_yusuf61

Üye
teşekkürler

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
sorun degil

teşekkürler kardeşim emeğine sağlık.

ancak bir şey farkettim bu sürüm 3.1(4) değil 3.01(4) bende 3.17(1) var hangisi daha yeni bunların? uzun zamandır takip edemiyorum..

V50 ise sendeki yeni

Üst Alt