nokia 808 mobil veride reset ama

Sponsorlu Bağlantılar

Serkanerycl

Üye
    Konu Sahibi
nokia 808 mobil veride reset ama
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Nokia 808 cihazımda mobil veri ile internete bağlandığımda tarayıcıdan çıkış yapıyor ve aniden reset atıyor telefon. Ayarlarından 3g yi kapatıp gsm'e geçtiğimde ise bu sorun olmuyor. Wi-fi ile bağlandığımda da bir sıkıntı yok. Sizce sorun ne olabilir arkadaşlar. Yardımlarınızı bekliyorum...

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Yazılıma bağlı bir sorun gibi gözüküyor ama bir ihtimal donanımsal da olabilir. Mümkünse yazılımı yeniden yüklemeyi deneyin.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
3G Güncellemesi Yaparsan Sorun Kalmaz Büyük İhtimalle Beyaz veya Siyahdır Cihazin

Serkanerycl

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar öncelikle cevaplarınız için teşekkürler. Cihazı 2.el aldım ve aldığımda gece bekcisi sürümü yüklüydü. Ben ona evos attım. Sorun hala devam etti. Cihazım siyahtır. sorunun çözümü için detaylı yardımcı olabilir misiniz acaba?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arkadaşlar öncelikle cevaplarınız için teşekkürler. Cihazı 2.el aldım ve aldığımda gece bekcisi sürümü yüklüydü. Ben ona evos attım. Sorun hala devam etti. Cihazım siyahtır. sorunun çözümü için detaylı yardımcı olabilir misiniz acaba?
Tamam Cihazın Siyahtır İyi Güzel O Yorumuma Cevap Vermişsin Önceki Kısımlarını Okudunmu Peki Orada Ne Yazıyor?

Serkanerycl

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61 o zaman sana zahmet söylermisin 3g güncellemesi nasıl yapılıyor?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
DarkredBlue61 o zaman sana zahmet söylermisin 3g güncellemesi nasıl yapılıyor?
Şunu Denermisin Hack Gerektirebilir.Yükle Aç Kapa Yap 3Gyi Aç Nette Gezi Bak Yeniden Başlatacakmı Daha

Ekli dosyalar

Serkanerycl

Üye
    Konu Sahibi
tamam deneyeceğim. şimdiden tşk
şimdilik sorun yok ve halledilmiş gözüküyor . çok teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
tamam deneyeceğim. şimdiden tşk
şimdilik sorun yok ve halledilmiş gözüküyor . çok teşekkürler
Güle Güle Kullan Yetkili ARkadaşlar KonuyaEklenti Olarak Eklerse Güncellemeyi Konuyuda Kilitleyebilirler

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61