Nokia 6730 clasic 4 Aylık kutulu

Konu, 'Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları' kısmında alpark tarafından paylaşıldı. Okunma: 4985 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia 6730 clasic 4 Aylık kutulu

< Resmi açmak için tıklayın >

Resim temsilidir cihazı görmeniz acısından konulmustur
    Fiyat 295 TL
    Bilgi için arayın 0546*776*56*52
    İstanbul içi elden teslim
    Cihaz resımde görünen renk beyazdır 4 aylıktır
    20 ay daha garantisi devam etmekte
    Jilatini dahi üstünde kılıfında kullanılmısır
    kutulu
    Takas düşünülmuyor

Yazan: alpark

Nokia 6730 clasic 4 Aylık kutulu konusuna benzer içerikler

1. Nokia 5230 2 ayLıktır garantili KutuLu faturalı

Tertemiz 5230 Acil Satılık Bursadan oLan arkadaşLar arasınlar 0554 463 70 11 Fiyatı 250 tl
  2. Nokia N8 Gri 5 aylık Kutulu

evet arkadaşlar telefondan sıkıldım ve takas etmek isdiyorum güzel tekliflerinize açığım nakit olarak ist kartaldan 600tl elden satıyorum telefonda cizik yok ekranında kozmatik bakımından 10 üzerinden 9 alır tel:0531 565 30 26 arayıp bilgi...
  3. Ipod touch 4 8gb + kutulu 4 aylık çok temiz acil!!

Arkadaşlar ıpod touch 4 mü ihtiyaçtan dolayı satmaktayım.Daha yeni aldım 4 ay oldu heralde, hatta almadan öncede forumda baya araştırmıştım.Çok memnunum ekranında hiçbir çizik yoktur ama arkasında azda olsa çizik vardır ıpod u aldım 2 gün sonra...
  4. Nokia 6730

Arkadaslar Vodafone aylık cepnet kullanıcısıyım Nokia Pc Suite ile pcden nete bağlanıyorum Dünden beri Şebekeye bağlanılamıyor hatası alamıyorum Ama telefondan nete sorunsuz bağlanıyorum Sorun nedir bi yardım ederseniz sevinirim :(
  5. nokia E6 siyah 11 aylık cihaz kutulu

evet arkadaşlar e6 telefonumu satıyorum cızık yok telefon çok temiz takas düşünen arkadaşlar yazabılır fiyatı 400 tl. satıs elden istanbul avrupa yakası tercihim...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 9:32:31