Nokia 6600 Çok Yavaş Açılıyor ve Yazılım Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

grafitus

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6600 Çok Yavaş Açılıyor ve Yazılım Güncelleme
Evet sorunu başlıktada belirttim. Nokia 6600 telefonum çok yavaş açılıyor. Ama menüler galeri falan gayet iyi (yani idare eder).. Bir de telefonumda *#0000# yaptığımda V5.27.0 diyor. 6600 için daha yeni bir güncelleme var mı? Varsa kurayım mı? Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: vatan312 ve zaferc18

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
var kardeşim güncelleme al sna sitesini wereyim bi de bişi daha sorcam +rep noluyo nası weriliyo?

sitesi bu

--------------- Ekleme ---------------

var kardeşim güncelleme al sna sitesini wereyim bi de bişi daha sorcam +rep noluyo nası weriliyo?

sitesi bu:islik
+ rep yok sadece teşekkür butonu var :oke:

djsalih91

djsalih91

Üye
6600 usb girişi yok ve bluetooth ve kızılötesi yazılımı kaldıracak ölçüde güçlü değil en iyisi böyle kullan yada kurtul gitsin :ehe

hunter9304

Üye
bendede aynı sorun var benim v 5.53 ayrıca tel. sıkıntı galeriye girmiyo ve bluetooth açmıyo makina çok yavaş ne yapmak gerek

orhanbey

Üye
yavaş acıl ma ve diger sorunlarin eniyi çözümü tel ve hafıza kartına format atmak .ayrıca tele fonun hafızasına program yüklememek

ferhat_bilal

Üye
arkdaşlar bunlar pc ye bataryanın altındaki pin yuvaları ile bağlanıyo işlem basi nokia nın flash programlama yazılımını indirceksiniz bu yazlımıda içinide çaktıkmı gayet hızlanı

3622725

3622725

Üye
çoooooooook saol

saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

aryscat

aryscat

Üye
bendede aynı sorun var benim v 5.53 ayrıca tel. sıkıntı galeriye girmiyo ve bluetooth açmıyo makina çok yavaş ne yapmak gerek

Eğer fotoğraf çekerkende 1. Fotoğrafı çekip 2. Yi çekmiyorsa sorun bluetooth entegresinde olabilir. Yani arıza... Sağlam bir tamirci bulman gerekir...

Hackerveli

Üye
normal bir tamirci güncelleme yapabilir 6600 da 1.3 mb ram var ondan yavaş hareket ediyor

format şifresini bilmeyen warsa yazabilirim

Üst Alt