Nokia 6300 Versiyon Yükseltme Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6300 Versiyon Yükseltme Yardım
Arkadaşlar nokia 6300 telefonum 7.21 v de ama 7.30 a yükselteceğim updater sürekli yeni güncellemenin olduğunu söyleyip download ediyor. Fakat yükseltme yapamıyorum . Aranızda 7.30 v e geçebilen var mıdır?

• Beğen
Tepkiler: alper1982 ve bigboss25

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
    Konu Sahibi
Software Updater da bi sorun var sanırım... Phoneix i denemedim ama deneyeceğim... Ama sizde de oluyor mu bu sürekli yükleme sorunu Nokia Software Updater da?

Da®kness

Da®kness

Üye
Software updater'i kaldırdığım için hiç bir sorun yaşamıyorum :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Arkadaşlar nokia 6300 telefonum 7.21 v de ama 7.30 a yükselteceğim updater sürekli yeni güncellemenin olduğunu söyleyip download ediyor. Fakat yükseltme yapamıyorum . Aranızda 7.30 v e geçebilen var mıdır?
kardeş nokia updaterın ingilizce versiyonunu indirip kursana bi...

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
    Konu Sahibi
Onu da denedim o da olmuyor...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeş burdan ingilizce indir kur ben yeni kurdum çalışıyor..

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
    Konu Sahibi
Deniyorum sonucu paylaşacağım...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bekliyorum...

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda bir beyaz ekran var sürüm yükseltildi beyaz ekran gitmek bilmiyor...Şimdi ne olacak :S

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
pili çıkar yeniden tak telefonu aç...

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
    Konu Sahibi
Özelden konuşalım abi... Bir dakika..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sorun çözülmüştür arkadaşlar..

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonda gördüğüm en güzel şey çok hızlandı herkes 7.30 a geçmesi tavsiyemdir.Gerçekten hızlanıyor.Başka görebildiğim birşey yok şimdilik fakat en belirgin özelliği bu.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
iyi günlerde kullan kardeş...:oke::oke:

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler...7.30 v geçen arkadaşların yorumlarını bekliyoroz...Diğer değişikleri görenler paylaşırlarsa seviniriz...

csrounder

Üye
arkadaşım 7.30 diye bir versiyon yok şuan o 7.21 dir olsaydı zaten nokia nın sitesinde olurdu

hasanko

Üye
benimkide suan 7.21 son sürüm diye geciyor

MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
arkadaşım bana ulaş ben 7.30 a geçtim ses yükselmesi var memnunum çok(07.05.09 tarihli versiyon)
[email protected]

serkan3457

Üye
merhaba ben yükledim yeni versiyonu ama ingilizce çalışıyo telefonum nasıl türkçeye çeviricem yardımcı olun lütfen msn adresimi ekleyip yardımcı olursanız daha çok sevinirim çünki 2 gündür uğraşıyorum kafayı yiyicem

--------------- Ekleme ---------------

[email protected] msn adresim

Üst Alt