Nokia 6300 Güvenlik Kodunu Kendin Kır

Sponsorlu Bağlantılar

greenmahaou

greenmahaou

Üye
ya bu loc al mode falan yazoya benim telefon grey bu telefına zarar verirmi?

hakan0009

hakan0009

Üye
teşekkürler

isetis

Üye
Waybe hakikaten işe yaradı.. Kabloyu takıp çıkartınca bekledim ama bana hata vermedi ama işleme devam ettim sonunda oldu işe yaradı .

Teşekkür ederim..

banban47

Üye
Slm Arkadaşlar Sizden Birica da bukuna bilirmiyim Bu KomutlarıN HepsiNi Anladım da.. Oleyın Basında mini usb yi telefona takınca usb kulanabilmeniz için güvenlik kilidini açmanız gerek diyor. güvenlik kilidini unuttum Acamıyom onun için bu yola basvuracam ama daha yolun basında engel cıkıyor ortaya. NeySe Arkadaslar Lafı Fazla uzatmadaN Bu Konuda Herhangi bir bilgiisi OLan Varsa ve paylasirsa cok minnettar kalırım..

bacaci68

Üye
yha link ölü lütfen yenilermisiniz yada başkasında var sa tekrar rapide yükleyebilirmi? lütfen.

barishlee

Üye
Çok teşekkürler, eline emeğine sağlık.
Rapid çalışmayanlar için adres:
altındaki aşağıdaki dosyayı indirin.

djkralomer

Üye
arkadaşlar anlamadım ben yeniden anlatırmısınız lütfen çok lazım güvenlik kodunu açık bırakmışım teli açmam lazım bu arada 6300 telefonum çok acil

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar hadi ya ne oldu bilen varsa çabuk olmasını rica ediyorum çok acil
:(

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ne olur çok amaçok açil bana bu şifreyi nasıl kıracagımı anlatırmısınız lütfen

emre_94

emre_94

Üye
çok güzel program

31enes33

Üye
kardeşim ben kendim kırmak istemiyom(kıramıyorum).bunu benim için halledecek bi site fln yoq mu?

playboy4444

Üye
Eyvallah.abicim.emeğe.saygı.oldu wallahi

Eda_

Üye
güvenlik kodunu kırmanın baska bir yolu yokmu acaba???

kollexioncu

Üye
saolasın arkadaşım bnde işe yaradı çok saol ya bide hafıza kartı şifresi nasıl kırılıyo onu bilen warmı?? warsa yardı ederseniz sevinirim...

rapinbn

Üye
Allah razı olsun dostum senden Allah çok çok razı olsun.O kadar uğraştım bunu bulmak için sonunda senin sayende buldum çok çok saolla....Bir Numarasın Paylaşımın için teşekkürler.....:yuru

sercan30

sercan30

Üye
allah razı olsun:sn:

amedli47

Üye
benimde *** geldi bunu denedim oldu saol kardeş

realberkan

Üye
arkadaşım sağol iyi güzel herşeyi yazmışında hepsini de yaptım ama zaten burda amaç güvenlik kodunu açmak usb yle bilgisayara bağladığında bağlanması için güvenlik kodunun kaldırıp kaldırılmadığından emin olun diyo yani görmüyo onu bilsek zaten bunları yapmamızın bi anlamı yok buna en kısa zamanda açıklama getirirseniz sevinirim...:sn:

_gangbanger_

Üye
saatlerce uğraştım ve oldu çok teşkürrrr

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Çok saol kardeş

t.erdem

Üye
saol

Laz¥

Laz¥

Üye
6500-s denedim olmadı pc tanımıyor error diyor ne yapmalıyım?