Nokia 6300 Güvenlik Kodunu Kendin Kır

Sponsorlu Bağlantılar

dgscn1

Üye
teşekürler.....

tsubasa

tsubasa

Üye
aynı saçmalık 6500s dada oluyor.güvenlik kodu kendikendine degisiyor,ama simkartı çıkartıp telefonu açınca düzeldi:D

sysl

Üye
yaptım ama hiç bişe çıkmadı:(

ufuk023

Üye
saol kardes

kutayfun

kutayfun

Üye
saol

gizem1071

Üye
ÇÖZÜM BU KADAR BASİT: *12345# yazın kırılıo şifre arkadaşlar:oke:

funcey

funcey

Üye
ya kardeş çok saol aylardır uğraşıyodum bi türlü açamadım dediklerini anlattıklarına göre tek tek yaptım açıldı tekrar teşekkür ederim ayrıca benim tel.nokia5200 yani başka telefonlarda bunu deneyebilir.

ufuk023

Üye
yararlı paylasım saol

cacth_me

cacth_me

Üye
kardeş kusura bakma ama nereden ındırılecek bu zıkkım

doruC

Üye
EE deneyipte açan oldumu peki?? :S:bilmem:

ratem

Üye
arkadasla nokia 6300 telım var fransadan geldı turkıyede kullanmak ıcın ne yapmalıyım sınırlama kodu ıstıyor lutfen yardımcı olun..

reci-81

Üye
arkadasım sen bitanesin valla tsk ilac gibi geldi uyarıyı flen beklemedim zaten vermedi ama olmadı yazılıma güncelledim 5,01 yukledi sonra dene dim oldu telefon modeli 5300 tnks

the_exorcist

the_exorcist

Üye
gerçekten teşekkürler paylaşım için..

MAXİBUĞRA

Üye
Saol

itahtali

Üye
teşkekk
rler ederiz

rocker7502

Üye
Kardeş allah razı olsun kafayı yecektim bu güvenlik kodu yüzünden çözdüm sonunda biraz uğraştırıcı ama değer
bu arada yapamayan arkadaşlar güvenlik kodunu yanlış girdiğiniz takdirde bir kaç kere doğru kodu girsen bile kabul etmiyor yarım saat bekleyip sonr deneyin bi de ben versiyon yükselttim ondanda olabilir telefonum nokia 5310 xpress musıc bu telefonda oldu 5310 kullanıcıları denerseniz olur

dumanxtr

dumanxtr

Üye
arkadasla nokia 6300 telım var fransadan geldı turkıyede kullanmak ıcın ne yapmalıyım sınırlama kodu ıstıyor lutfen yardımcı olun..
sıfır telefonun güvenlik kodu famrikadan 12345 olarak gelir :oke:
sen güvenlik olyını sormadıysan türkiyede kapanma olyını diyorsan pasaporta işletirmen lazım

ucx

ucx

Üye
sıfır telefonda zaten şifre " 12345 " böyle şeylere gerek yok .. ama 2.ci el bi telefonsa ve şifre 12345 değilse iyi bişey.

degerli43

degerli43

Üye
3110c telefonumda denedimve sonuç olumlu. Paylaşım için sağol.:oke:

seromen

Üye
kardeş ne kadardır bu şifre konusunu araştırdım paradan kacma mevzusu deil ama telefoncular yapıyosa bu sitede yapar die helal sana güzel anlatım ve 6300:oke: işe yaradı çok saol:oke: