Nokia 6300 Güvenlik Kodunu Kendin Kır

Sponsorlu Bağlantılar

dumanxtr

dumanxtr

Üye
kardeş bak sana tavsiye belki eski kodu biliyosundur ama bu aptal nokia 6300 lar güvenlik kodunu yanlış girince kendini kitliyor bu durumu çözmek içinde telefon kapalı iken telefonun sol üst tarafındaki mavi tuşa ve açma kapama tuşuna beraber basılı tutarak telefonu açıyoruz ve telefon açılınca mavi tuşu bırakarak güvenlik kodunu giriyoruz. bu sefer kitlenmiş telefon açılacaktır. yanlış eğer güvenlik kodunu doğru hatırladıysanız olur onu söleyim. ben arkadaşın gösterdiği gibi güvenlik kodunu buldum sonra aktif ettim telefonda güvenlik tuş kilidini sonra denemek için yanlış girdim bi kaç kez telefon kitlendi kodu kabul etmez oldu bende bu sistemle çözdüm olayı
kolay gele herkeze

kardeşim hazırlayanın ellerine sağlık öncelikle fakat denemiyecem çook zahmetli olurda başım sıkışırsa diyede programı alcagım arkadaşıma gelin ce o patalca dedğin güvenlik kodudun programsal olarak düzenlenmesi ögle zaten bütün nokia serisin de ayni şey mevcuttur 10 deneme hakkın var 10 aşınca dogru kodu kabul etmez telefon hiçbir işlem yapmadan 30 dk beklemesi lazım dogru kodun kabulu için okye dosdum 6300 özel bişeydeğil

• Beğen
Tepkiler: sibergokay

genco65

Üye
tşk kardeş

Bozkurts

Üye
Bu Nokia'ların aptallıklarından bıktım artık 10 sanıye once girip tuskilidini actigim telefon 10 sanıye sonra aynı kodu kabul etmiyor PC suite le de baglanamıyorum tuslar kilitli. bu ilk degil ki bildigim kod pin de aynı gel gelelim telefon bana kafa tutuyor kendi kafasina goremi degistiriyor napıyor anlamadim bi turlu bundan onceki telefonlarimda da aynı sorunlarla karsilastim genetik sanirim bu sorun nokia'larin hepsinde.

Oby_

Oby_

Üye
tşekkürler

nur-ka

nur-ka

Üye
Peki hafıza kartının kodunuda kırma yok mu ya

ibrahimismail

ibrahimismail

Üye
tesekkürler

casus ismail

casus ismail

Üye
güzel paylaşım işeme yarar

--------------- Ekleme ---------------

saollun paylaşım için

polifonikali

Üye
:allalla:hOCam çok gÜZEL AMa.. buNUn daHA KIsA YOlDAN yaPAILIŞı yokmu????
düşünüorm ama bulamıorm

yosi33

Üye
kardesim çok tesekkür

__ozgur92_

__ozgur92_

Üye
Bilgilendirme için sağolasın

byebye1

Üye
kardeş bende bunu arıyordum çok teşekkür ederim

tayfunum06

Üye
kardeş çok teşeküür ederim 2 gündür kafayı yiyecektim hızır gibi yetiştin ... :D

x_MuSTaFa_x

Üye
selamun aleyküm..
ya arkadaşalr çok tşk ederim
bu bilgi için
yalanız benim hafıza kartımın şifresi nasıl kendi kendine değişmiş onu anlamadım.

selamu aleyküm.
güvenlik kodu dediğiniz şey 6300 hafıza kartı şifreidir değil mi.
yani ben bu uygulamayı yaparsam benim hafıza kartımin şifresini kırabilirim mi. tşk ededrim.

selamun aleyküm.
peki ben şifreyi değiştirirsem içindeki bilgiler silinir mi
formatlama yöntemi olmaz değil mi..

makmüh

Üye
Çok teşekkürler kardeş. Allah razı olsun. G,üzel bir paylaşım.

AkSiYoN

AkSiYoN

Üye
teşekkürler

dreamsboy

dreamsboy

Üye
Arkadaşım sağol paylaşım için :D türkiyenin kanayan yarası 6300 güvenlik kodu sonunda halloldu

ksk_dennis

ksk_dennis

Üye
saolasın !!

forumlaorg

Üye
ya ben yaptım telefonu açtım sonra ama güvenlik kodnu koydum olmadı

gurkahn

Üye
kardeşimm sağolasın büyüksün oldu valla :)) yannız sonunda telefonu tekrar normal moda döndürün dememişsin :)