Nokia 6230i Güvenlik kodu kırma Yardımmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lütfennn nnnnnn!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6230i Güvenlik kodu kırma Yardımmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lütfennn nnnnnn!!!!!!!!
Arkadaşlar sizler iyi güzel paylaşımlar yapıyosunuz ama benim yararlandığım bu paylaşımlardan bi sonuç alamıyorum lütfen Nokia 6230i güvenlik kodumu kırmama yardım eder misiniz rica ederim çok denedim ama yapamadım mastercodemi ezberledim bile yaza yaza bi hal oldum lütfen yardım edinnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LÜTFEN YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ACİL...!!!!!!!

--------------- Ekleme ---------------

hadi ama arkadaşlarrrrr lütfennnnn amaaaa yardım etseniz?????

cevriye12

Üye
5 lira para ver kırdır

sanki ne

dmn_42

dmn_42

Üye
güvenlik kodu telefonu açınca mı çıkıyo???yoksa güvenlik tuş kildi mi??

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
    Konu Sahibi
hayır telefon açık iken,güvenlik kodu olmadan birçok işlem yapamıyorum kardeş

Kingmortall

Kingmortall

Üye
bide benim imzamdaki linke bak belki yapabilirsin yardımım dokunur :oke:

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
    Konu Sahibi
sağolllasın bi deneyelim bakalım inş. olur

kardeş hep aynı siteye atıyor bi kontrol et istersen

sonu okuduğum içinmiş pardon :)))))))

destiney383838

Üye
kardeş adresine gir telefonuna *#06# tuşlarına basarak çıkar imail numarasını çıkan ekrandaki programın üst kutucuğuna yaz. alttaki küçük kutucuğu işaretle ok de sonra çıkan sayıları telefonundan güvenlik kodu yazdığın yere yaz sonrada kendi kodunu 2 defa gir işlem tamam:)
o kadar kablo program uğraşma:)))))))))))))

Arkadaşlar sizler iyi güzel paylaşımlar yapıyosunuz ama benim yararlandığım bu paylaşımlardan bi sonuç alamıyorum lütfen Nokia 6230i güvenlik kodumu kırmama yardım eder misiniz rica ederim çok denedim ama yapamadım mastercodemi ezberledim bile yaza yaza bi hal oldum lütfen yardım edinnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LÜTFEN YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ACİL...!!!!!!!

kardeş adresine gir telefonuna *#06# tuşlarına basarak çıkar imail numarasını çıkan ekrandaki programın üst kutucuğuna yaz. alttaki küçük kutucuğu işaretle ok de sonra çıkan sayıları telefonundan güvenlik kodu yazdığın yere yaz sonrada kendi kodunu 2 defa gir işlem tamam:)

kardeş bendede aynı telefon var işe yaradı olay şu

• Beğen
Tepkiler: benmerakli
Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
    Konu Sahibi
çok denedim onu kardeşim ama o yol faydasız olmuyor yaniii anlayacağın yinede tşkk...

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
    Konu Sahibi
kingmorrrrrr reisssssssssssssssss 10 numarasın walla paylaşımın faydalı oldu uğraştım ne yaptığımı bnde anlamadım ama yaptım yani sewdim seni süpersinnnnnnnnnnnnnnnn :oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

metinn27

metinn27

Üye
benim tel. 6230i bu programla yapabilirmiyim, olurmu. s40 - s60 değil

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
    Konu Sahibi
Tabiiiikiii olur benimkide 6230i di şuanda çok faydası var bana olur yani ben denedim oldu.

• Beğen
Tepkiler: benmerakli

Üst Alt