Nokıa 603 Yardım Lütfen

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında tengin tarafından paylaşıldı. Okunma: 321 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokıa 603 Yardım Lütfen

Nokıa 603 Tlf hack Olayından sonra sys Klasörünün içindeki bin dosyası silinmiş
    ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum bu sorun yaratırmı,hard fortmat attım olmadı
    flas attım yine olmadı ne yapabilirim acaba :(

Yazan: tengin
  2. klasör silinmemiştir sadece göremiyorsundur...

X-plore ayarlara girip üstteki tüm kutucukların hepsini işaretlemen lazım.

Hala görünmüyorsa telefonu hackleyip rompatcherdan open4all yamasını aktif etmen gerek...

3. \sys\bin\patcher*.LDD Not Found! hatası veriyor

4. rom patcherı kaldırıp tekrar kur...

Ayrıca quarantina listteki yamaları restore yapmışmıydın ?

5. sağaolasın arkadasım rompatcher ve SymbianHackLDD.sis yükleyin ce dosya göründü :)

6. Eyvallah...

Nokıa 603 Yardım Lütfen konusuna benzer içerikler

1. yardım lütfen nokıa e71 mesaj ( 30 Temmuz 2010 | Cep Telefonları Genel )

arkadaslar lutfen yardım edın mesajlarımı pc e kaydetmek ıstıyorum ama ne hafıza kartını taktıgımda bulabılıyorum nede data kablosuyla 6000 mesaj oldu sılmek ıstemıyorum mesajları hafıza kartına klasore kaydedıyorum
  2. Nokıa 603 Yardım ( 7 Haziran 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Merhaba arkadaşlar. Nokıa 603 kullanıyorum. Evimdeki Wi-Fi ye bağlanmak istediğimde bağlanılıyor diyo , ardından yine normale dönüyor yani bağlanmıyor. Bağlanmak için telefonu yeniden açıp kapatmak lazım . Birde telefonum sosyal ağlara girmiyor....
  3. Nokıa 603 güncelleme sorunu yardım edin ( 16 Ağustos 2012 | Symbian^3 Genel )

arkadaşlar nokıa 603 telefonuma güncellemeyi yükledim ama bi fark göremedim acaba yüklerken bi hata yaptımda yüklenmedi mi ? yükleyip yükleyemedigimi nasıl anlayabilirim ? :ah
  4. nokıa 603 acil yardım ( 2 Eylül 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar bende 603 var ama sadece düz telefon olarak kullanıyorum. maxicep forum da bakıyorum birsürü özellik var ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum.603 cihazına ait en önemli proğram, ve kullanımları için yardımcı olursanız sevinirim.internete...
  5. 603 kameraya neoldu yardım lütfen ( 1 Mayıs 2013 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Merhaba arkadaşlar daha dün kamerayk kullanırken bügün açılmıyor açtıktan sonra ya siyah ekran geliyor yada kamera tuşları gözükmüyor kamera tuşu ile de çekilmiyor napmam lazım fabrika ayarlarınada döndüm ? ( tel fp2 )
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 4:11:15