Yardım Nokia 603 Kamera Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

tns25

tns25

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 Kamera Sorunu
Merhaba kardeslerim yardima ihtiyacim var 1 hafta once nokia 603 aldim sorunsuz bir sekilde calisiyordu fakat telefonum FP1 surumundeydi bende FP2 yukseltim simdide kamera ayarlarina girdigimde once goruntu normal ancak fotograf cekilmiyor ekranda hicbir tus yok kamerayi kapatim tekrar actiginda siyah bir ekran geliyor.FP2 yuklerken sorun olusmus olabilirmi ?

OFFCENT

OFFCENT

Üye
Format at *#7370# ondan sonra yazılım güncellemeden Gallery ve Kamera güncellemesini yükle düzelır :)okey :)

• Beğen
Tepkiler: tns25
tns25

tns25

Üye
    Konu Sahibi
ya telefonim daha yeni 10 gun once aldim ya hemen mi format atmam mecburimi :S
vede kesin duzelirmi kardesim yardimin icin sagol

OFFCENT

OFFCENT

Üye
O zaman Galeri ve kamera güncellemesini bi yükle düzelmesi lazım :)Ben öyle yapmıştım düzelmiştiFP2 de çok sorun var Vede Fp1 e Geri dönme yok

tns25

tns25

Üye
    Konu Sahibi
kardes zaten guncelmeyi yukledim simdi nasil sadede galeri kamera guncelemesini yukleyicem soylermisin ?
bu islerden pek anlamiyorumda :S
Bu arada tesekkurler

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Yazılım güncelleme var telefonun menüsünde yada uygulamalr klasöründe olabilir oradan güncelleyebilirsin

tns25

tns25

Üye
    Konu Sahibi
telefonum ingilisce dilinde fakat yazilimlara girdigimde guncellencek yazilim yok hepsi guncellestirmisim
bide arkadasim Molome adinda Kamera programi indirdim programdaki kamerayi kullanabiliyorum gayet guzel calisiyor ama normal kamera olmuyorr :S

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Programda sorun yoksa sorun yazılımsal olabilir o vakit. Sonuç olarak kamerayı kullanabiliyorsan iyidir

tns25

tns25

Üye
    Konu Sahibi
evet kamerayi kullaniyorum ama video yapamiyorum :S

Üst Alt