nokia 603 hakkında birkaç soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evansece

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 hakkında birkaç soru
1) quickoffice programını satın alamıyorm telefonlarda 603 görünmüyor ne yapmam gerek acaba
2) telefonun şarjı çok az gidiyor daha alalı bir hafta olmadı ama 1 gün zor gidiyor widgetlerii filan kapattıım başka ne yapmam gerek?
3) biri arayınca arayanın ismi söyleniyor onu bir türlü kapatamadım en kapatılıyor mu acaba?
4) bir saat filan mesaj çekince ekran mesaj kısmından çıkmıyor kilidi açıp kapıyorum o zamanda ekran kararıyor geri götürdüğümde sorunun olmadığını 1-2 daha kullanmamı söylediler ne yapmalıyım?
5)telefon değiştirmede diğer telefondaki şeyleri 603e atmaya çalıştığımda bir kısmını atıyor sadece o konu ne yapabilirim?

umt07

umt07

Üye
sadece şarj konusuna gelirsek kullanımna bağlı, bendede 603 var bazen 3 gün bazen 10 saat bazen 2 gün gidiyorr oyun moyun oynar nette gezersem çabuk bitiyor kii her akıllı telde var bu sorun

backwater

backwater

Üye
biri arayınca ismini soyluyor demişsin tercihlere girip arayanın ismini söyle seceneğini kapat düzelir

- - - Eklendi - - -

quick offisi google satın almış sanırım oda biliyorsunki android yazılımı üreticisi olduğu için android hariç başka işletim sistdmlerinde quick offisin kullanımını yasaklamış olabilir bu yüzden satın alamıyor olabilirsin

evansece

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim.

5ibo5

5ibo5

Üye
1) quickoffice programını satın alamıyorm telefonlarda 603 görünmüyor ne yapmam gerek acaba
2) telefonun şarjı çok az gidiyor daha alalı bir hafta olmadı ama 1 gün zor gidiyor widgetlerii filan kapattıım başka ne yapmam gerek?
3) biri arayınca arayanın ismi söyleniyor onu bir türlü kapatamadım en kapatılıyor mu acaba?
4) bir saat filan mesaj çekince ekran mesaj kısmından çıkmıyor kilidi açıp kapıyorum o zamanda ekran kararıyor geri götürdüğümde sorunun olmadığını 1-2 daha kullanmamı söylediler ne yapmalıyım?
5)telefon değiştirmede diğer telefondaki şeyleri 603e atmaya çalıştığımda bir kısmını atıyor sadece o konu ne yapabilirim?

5.sorun için örneğin resim ve müzik atıyosun resimler gözükür ama müzikler için müzik çalardan kütüphaneyi yenilemen gerekir.
3.sorun için arayanın ismini söyle Menü -Ayarlar-Tercihler-(Telefonun hangi profildeyse benimki genel olduğu için) genel-Kişiselleştir-Arayanın ismini söyle var orda onu kapalı yap .
4.sorun için o telefonunda sorun yok zamanla düzelir merak etme ilk aldığımdada bikere benimde telefon donmuştu. ondan beri bişey olmuyoda benim telefon sosyal ağlara fln girmiyo senin telefonun giriyo mu ?

korkmazeren06

Üye
arkadaşlar ben de nokia 603 kullanıyorum ve rehberde bir sorunum var tüm kayıtlı numaraların ismi "(isimsiz)” olarak görünüyor. Ama sadece rehberde böyle birisi arama yaptığında veya mesaj çektiğinde ismi görünüyor bunu nasıl çözebilirim?

backwater

backwater

Üye
arkadaşım aynı numaraların tümü sim kartta kayıtlıysa,telefon hafızasındaki tüm numaraları sil sonra rahber ayarlarından kullanılan hafızayı ya sim kart yap yada simdeki numaraları telefona kopyalayıp hafızayı sadece telefon hafızası yap iki hafızayı birden seçersen karışabilir...

korkmazeren06

Üye
arkadaşım aynı numaraların tümü sim kartta kayıtlıysa,telefon hafızasındaki tüm numaraları sil sonra rahber ayarlarından kullanılan hafızayı ya sim kart yap yada simdeki numaraları telefona kopyalayıp hafızayı sadece telefon hafızası yap iki hafızayı birden seçersen karışabilir...
gerçekten çok teşekkür ederim çözüldü sorunum

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sorun Çözüldüğüne Göre :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt