Nokia 603 fp1 hard format

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 fp1 hard format
nokia 603 fp1 güncellemeli telefonum var hard format atarsam fp1 güncellemesi gidermi bide veri sil ve geri yükle seçeneği hard formatamı giriyor yardım :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Formatla fp1 gitmez, veri sil geri yükle E sürücüsünü formatlar hard format ise C sürücüsünü formatlar.

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
ben hem hard format atsam hem veri sil ve geri yükle yapsam her iki sürücüyüde formatlasam iyi olrmu sence ?

ANIL

ANIL

Admin
Hard format atarsan mağaza ve harita silinir. Veri sil ise soft formattır hafıza kartı dışında senin sonradan yüklediğin uygulamalar silinir.

allstar_23

Üye
arkadaşlar acil bana biri yardım edebilir mi telefona flash atarken yanlışlıkla update softwareye tıkladım. telefonda türkçe dil gitti normal hard format attım olmadı ne yapabilirim acil yardım lütfennnn.. telefon t mobile diye açılmaya başladı acil yardım

ANIL

ANIL

Admin
arkadaşlar acil bana biri yardım edebilir mi telefona flash atarken yanlışlıkla update softwareye tıkladım. telefonda türkçe dil gitti normal hard format attım olmadı ne yapabilirim acil yardım lütfennnn.. telefon t mobile diye açılmaya başladı acil yardım

Operatör sürümünü yüklemişsiniz. Downgrade yapmanız gerekir. Ki o sürümden downgrade yapabilen yoktu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...