Nokia 5800 Yeni Gelen Güncelleme Özellikleri Neler Acep ?

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Felix F. tarafından paylaşıldı. Okunma: 2010 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia 5800 Yeni Gelen Güncelleme Özellikleri Neler Acep ?

Arkadaşlar Ben Telefonumu Güncelledim Ama Herhangi Fazla Bi Değişiklik Göremedim Açıkçası :P

Ne Tür Yenilikler Geldi Gücelleştirme Paketinde 150mb Yükledi :D Az Değil Hani...

Yazan: Felix F.
  2. 1.Mail for Exchange güçlendirilmiş
    2.Video aramaları düzeltilmiş
    3.Web Browser düzeltilmiş
    4.Performans iyileştirilmiş.
    budur dostum ​

3. web browser 3 kat hızlanmış.en farkedilebilir değişim bu.bir de ısınma sorunu bir hayli azalmış.

4. Hıı İşime Yarayacak Şeyler Değil :D
    Video Formatları Yüklense Değişik.
    Bide Müziklerde Arama Butonu Konsa Çok İşime Yarardı.

Teşekkür Ederim.

5. web browser hızlı

Nokia 5800 Yeni Gelen Güncelleme Özellikleri Neler Acep ? konusuna benzer içerikler

1. Nokia 5800 XM İçin yeni Güncellemeymiş ? Nedir Bu V60mı ( 26 Ağustos 2010 | Cep Telefonları Genel )

ben 5800ıa v51i 1 hafta önce kurdum ancak bugunde bir mesaj geldi nokiadan yeni güncelleme var diyor. Budamı V51i kastediyor yoksa V60 Cıktımı bilgilerinizi arz ediyorum
  2. nokia x6 yeni fw de gelen özellikler aynı şekilde nokia 5800 xm olacakmış.... ( 19 Kasım 2010 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

Etkin bir Kinetic Scrolling kullanımı, Cihazın tarayıcı sürümünün güncellenmesi, Windows 7 Device Stage desteği, Quick Office 4.2 sürüm güncellemesi, Ovi Sync 2.0 sürüm güncellemesi, Gimlet Touch 2.2 sürüm güncellemesi, Flashlite 3.1.7.8...
  3. Samsung Wave II Yeni Güncelleme İle Gelen Özellikler ( 24 Ocak 2011 | bada OS Genel & Destek )

JVJK4 Sürümünden Sonra Gelen Yeni Sürümde Bada 1.2.589.01 Sürümü yer alıyor .. Yeni Sürümde Mesajlaşmadaki bazı aksaklıklar giderilmiş Stabil hızlandırma ''Müzik çalarda ilerlerken sıfır kasma - donma'' Batarya Süresindeki Artış Yeni...
  4. 5800 V60 güncellemesi ile gelen yeni özellikler ( 27 Ekim 2011 | Symbian S60v5 Genel )

arkadaşlar 5800 V60 ile gelen özellikleri söyleyecek biri varmı bilen varsa söyleyebilirmi ona göre ya orjinal yazılımı v60 yada cfw yükleyeceğim şimdiden teşekkürler
  5. orjinal belle ile gelen yeni özellikler nelerdir ( 1 Aralık 2011 | Symbian^3 Genel )

maxicep aileleri ve sayın symbian3sakinleri hepinize hayırlı akşamlar.arkadaşlar belleyi kuran arkadaşlar yeni özellikleri harfi harfine yazabilirmisiniz rica etsem şimdiden sağolun
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 4:08:40