Nokia 5800 Xpress Music

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CorbyW

CorbyW

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Xpress Music
Mereba arkadaşlar Nokia 5800 Xm alacağım.Sanırım artık telefonun hiçbir sorunu kalmadı(son güncelleştirmeler ile [s60v5]).Ama genede alırken dikkatli olmayım sizden iki şey rica edeceğim...

-Telefonu alırken nelere dikkat etmem gerekir ve satıcıya neler sormalıyım.(Malum telefon baya sabıkalı..he bide renge göre söylerseniz galiba mavi ve kırmızılarda kasa açıklığı filan oluşormuş)
-Bu telefon okunurken beşbin sekizyüz olarakmı yoksa 58 çift sıfır olarakmı okunuyor..(ne bilim herkez farklı okuyor:kop:)

Hem.Ehum.Bu arada Nokia 5230 mu yoksa Nokia 5800 Xm mi?:islik:islik

filozofurkan

Üye
ben 58 çift sıfır diye okuyorum:) eğer ikisini karşılaştırıyorsan kesinlikle 5800 ama 5800 bendede var ve eskidinğini düşünüyorum yani daha güncel tellere göz at istersen mesela ekran rezistif ve multi touch yok oyunlarda çok zayıf grafikleri çok fazla donuk gösteriyo ama ses diyosan al

Starsley

Almanı öneririm artık kasa açıklığı falan kalmadı

tt_kobra

Üye
elimde nokia 5800 xm mavi mevcut... 23.03.2012 ye kadar vatancomputer.com 'den geçerli garantisi devam etmekte olup orjinaldir . Kutu 8 gb kart şarj cihazı data kablosu cdsi ve faturası ile yollanacaktır... (Balıkesirden)... İçinde ücretsiz çalışan Ndrive navigasyon programı mevcuttur.. (). arka kamerasındaki jelatini henüz 1 ay önce çıkardım daha ve telefon hep deri kılıfta durdu ... ilgilenirseniz iletişim kuralım...

bbeerrkkaann

bbeerrkkaann

Üye
5800 ı al derim arkadaşım

kazoo_44

kazoo_44

Üye
kesinlikle alma!

klsb44mirc

klsb44mirc

Üye
kullanıcısı olarak tavsiye etmem s60v5 in devri bitti galaxy gio xperia mini pro general mobile ultime slim bunlara bak dostum :oke:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yabancilar fifty eight hundred diyolar ben hic duymadim turkiyede besbin sekuzyuz diyen birini ayrica 5800 alma c6 01 al bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt