Nokia 5800 Xpress Music Şifre Kırma

Konu, 'Symbian S60v5 Yazılım Destek' kısmında RinaRyan tarafından paylaşıldı. Okunma: 3707 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia 5800 Xpress Music Şifre Kırma

Yaa arkadaşlar Allahını seven yardım etsin forumdaki bütün olayları denedim.. :(((

1-) Bi site vardı hatırlamıyorum ona girdim İmei Numarasımı ne onu aldım telefona girdim kod hatası dedi olmadı..

2-) Nss ve suite ile ilgili olan bütüüüüüüüüün herşeyi denedim cihazı görmüyo ama nokia suite görüyor...birde tanımadığı gibi error veriyo ee doğal olarak :S

Anlicanız başka bir önerisi olan varsa lütfen yardım etsin :((

Yazan: RinaRyan
  2. hard format atarsan kod kalmaz . Ama tüm bilgiler silinir.

3. Tüm bilgiler derken ? Hafıza kartındakilerdemi ?

4. sadece tel hafızası silinir. Mesajlar rehber , v.s

5. -yanlış . Aynı telefonu bende kullanıyorum. Ben kilit şifremi biliyorum ama acaba şifre kırılabilirmi diye merak ettim. Hard reset atınca telefon yeniden başlatılıyor ama telefon açıldığında tekrar kilit kodunu soruyor.

anılbaran bunu beğendi.
  6. Bende kullandım imzama bakarsan,bende olmuştu o zaman

7. birde kablo driverı kaldırıp daha güncel sürümünü yüklemeyi dene..

8. Konu 2011 de açılmış , arkadaş buraya yazmadığına göre sorun onun için bitti demekdir :locked:

Nokia 5800 Xpress Music Şifre Kırma konusuna benzer içerikler

1. Nokia 5800 Xpress Music ( 2 Mart 2011 | Cep Telefonları Genel )

Mereba arkadaşlar Nokia 5800 Xm alacağım.Sanırım artık telefonun hiçbir sorunu kalmadı(son güncelleştirmeler ile [s60v5]).Ama genede alırken dikkatli olmayım sizden iki şey rica edeceğim... -Telefonu alırken nelere dikkat etmem gerekir ve...
  2. Nokia 5800 Xpress Music (YARDIM) ( 3 Mart 2011 | Cep Telefonları Genel )

Merhaba arkadaşlar Nokia 5800 Xpress Music telefonum var ama hertürlü video oynatıcı prgram yok bildiğiniz tavsiye edeceğiniz bi prgram var mı arkadaşlar.
  3. Nokia 5800 Xpress Music Blue ( 11 Mayıs 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Arkadaşlar 5800 ayarında takas tekliflerine açığım sadece Ankara içi. 8 Ay daha garantilli aksesuarlı kutulu herşeyiyle beraber takasa hazır telefonum.
  4. Nokia 5800 xpress music sıfır alınır... ( 19 Kasım 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Mrb arkadaşlar..başlıkta da belirttiğim gibi nokia 5800 xm arıyorum..aradığım tel orjinal sıfır olmalı..ve fiyatı da uygun olmalı..kredi kartı ile taksitli alacam..hatay ve çevresinden olursa elden alacam...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 23:14:48