Nokia 5800 wlan baglantisini nasil yaparim ?

Sponsorlu Bağlantılar

djkeles

djkeles

Üye
Wlan agı bulunamadı dıyor
5800

hunter1679

Üye
yokmu bu wlan ağ geçidi cevap vermiyor olayını çözecek arkadaş yaa...

makprodect

Üye
arkadaslar version güncelleme yapın pproblemlerin hepsi çözülüo v40 versionu son cıkan yükleyin...

ANGTEARCHER

ANGTEARCHER

Üye
hiç biri olmuyor

--------------- Ekleme ---------------

5800 wifi ile evden bağlanamıyordum sonun da yaptım, benim modem zyxel p-660w-tx modeli....
zyxel kolay kurulum programını açıyorsunuz ayarlar-Gelişmiş konfigürasyon diyorsunuz
Ağ-Yerel Alan Ağı-Gelişmiş Kurulum a basın
Herhangi İp Kurulumu kapalı olsun. ben böyle yaptım telden bağlanıyorum artık:oke:

Eline Koluna Sağlık Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır Aynı Sorun Bende de Vardı Söylediklerini Uyguladım Sonuç Olumlu Çok Teşekkür Ederim... :oke::oke::oke:

amaat

Üye
hiç biri olmuyor

5800 wifi ile evden bağlanamıyordum sonun da yaptım, benim modem zyxel p-660w-tx modeli....
zyxel kolay kurulum programını açıyorsunuz ayarlar-Gelişmiş konfigürasyon diyorsunuz
Herhangi İp Kurulumu kapalı olsun. ben böyle yaptım telden bağlanıyorum artık:oke:

Teşekkürler Dostm, sen çözdün...

serkankay

Üye
hiç biri olmuyor

merhaba aynı sorun bendede var ve aynı model modem kullanıyoruz ama ayarlar-gelişmiş konfigürasyon dedikten sonra nette açılan sayfada ağ ve yerel alan ağı yok bende yazanlar ''internet bağlantısı'' ''daha fazla bağlantılar'' ve ''wan yedekleme kurulumu''..
özelliklede herhangi ip kurulumu benzeri bir komut yada yazı yok gelişmiş kuruluma tıkladığımda ekranda ne olması gerktiğini bana açıklarsan bu sorunu aşacağımı düşünüyorum cevap için beklemedeyim...

alemci216

Üye
hiç biri olmuyor

Çok teşekkür ederim kardeş kralsın kaç gündür uğraşıyodum sayende rahatladım.
Eyvallah.

dreamkenan

Üye
ARKADAŞIM BENDE BAYA UĞRAŞTIM SONUNDA ANLATACAĞIM ŞEKİLDE BAĞLANDIM::
MENÜ- ayarlar-bağlantı-hedefler-erişim noktası na gir ''kulllanılabilir erişim nok.otom.konyrol edilsinmi'' diyecek 'hayır' de:. eriş,m noktası seçin diyecek ''kablosuz lan'' ı seç.. sonra çıkan kısma telefonunun çevresindeki çeken wlan ağlarından birinin adını (küçük büyük harf e dikkat et) aynen yaz.sonra tamam de..(tabi ağ koduz olacak yada koduni biliyor olacaksın).''hedef seçin'' diyecek ''internet'' deyin.böylece yeni erişim noktası eklemiş olacaksın..sonra geri çık menüye gir.. internete gir..herhangi bir sayfanın adresini yaz .. BAĞLANTI SEÇİN diyecek ortadaki İNTERNET''yazdığın ağın adı'' i seç. böylece bağlanmış olacaksın..
ARKADASLAR BEN DENEDIM KESINLIKLE OLUYOR YARDIMCI OLAN ARKADASA COK TESEKURLER...

ERERTAN

Üye
hiç biri olmuyor

--------------- ekleme ---------------

Zyxel kolay kurulum programını açıyorsunuz ayarlar-gelişmiş konfigürasyon diyorsunuz
ağ-yerel alan ağı-gelişmiş kurulum a basın
herhangi ip kurulumu kapalı olsun. Ben böyle yaptım telden bağlanıyorum artık:oke:
arkadaşım müthişsin 15 gündür kafayı yiyodum evde. Teşekkür ederim. 15 günü bırak 15 sene uğraşsam yapamazdım herhalde.

rapsodii90

Üye
bende nokia 5800 kullanıyorum yeni aldım ama wlan ağı ismi kısmını anlamdım ne yazıcam oraya yardımcı olursanız çok sevinirim...

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Bütün mesajları okudum bu nasıl bir iştir yahu :D sizdemi şans yok yoksa bizmi çok şanslıyız . Telefonu aldım alalı bir kere olsun wlan dan bağlanamamazlık yapmadı . zannımca bu sorun telefonda değil .

xdragonnnx

xdragonnnx

Üye
bende ağlar çıkıyor ama hepsi şifreli:off:v50mi senin sürümde erdoğan

eerdogan85

eerdogan85

Üye
bende ağlar çıkıyor ama hepsi şifreli:off:v50mi senin sürümde erdoğan

evet v50 Hacked :ehe ve kendi modemimle bağlanıyorum wireless le.

fakat şifreli olmasının telefonla bi alakası yok çevredeki vatandaşın wireless ağları onlar, doğal olarakta şifreli . varsa tanıdığın çevrende şifreyi sor verirse gir :)

mustafaekicii

Üye
arkadaşlar bendede aynı sorun vardı dükkandaki modemi değiştirdim ondan sonra gayet güzel girdi kablosuz ağdan.kablosuz şifreleme ayarlarıyla alakalı wpa-psk da girmiyor.normal wep şifrelemesinde giriyor denedim bizzat test ettim.boşa sıkıntı çekmeyin

Kingmortall

Kingmortall

Üye
:kop: bende çalışıyor hatta arkadaşımın internetine girdim foruma cvp yazdım gezindim :D tek sizdemi sorun var ya :ehe

winstyle

Üye
sıfr bu saçmalık yüzünden telefonu iade edicem , yok mu sorunu çözen ben özellikle dışarıda internete bağlanmak için almştm telefonu herhangi bir cafe de wireless şifresini alıyorum bağlanıyor yazıyor bağlandıktan sora herhangi bir adress girdiğimde AĞ GEÇİDİ CEVAP VERMİYOR diyor deli olacağım yok mu bu sorunu halledebilecek baba yiğit ?.

526341

526341

Üye
benim sorum olacak şimdi ben 5800 dan girip nasıl ıp ve dns yi değiştirebilirim bu yazınlarla olmadı 5800 kullan usta biri ıp ve dns yi girdiğim wirless dan nasıl değiştireceğimi söyleyemez mi . Bizim kullandığımız ortak internet gereği herkezin kendi ıp si var ve elle girilmeli otomotik alırsa gireremem bana bi yardım kütfen

qpel

Üye
ayarlar bağlantı hedefler internet bağlantınıza girin seçeneklerde gelişmiş ayarlarda IP ayarlarını yapacağınız yer vardır

cashflow2

Üye
her kafadan bi ses çıkıo yokmu şu işi bilen arkadas ya

bybilal

bybilal

Üye
GlobalSign Root CA " isimli sertifikayı silince bğlanabilrsin. sorunsuz bağlanıyorum ve kullandığım diğer programlarıda denedim hiçbirinde problem olmadı. (İşbank uygulamaları dahil).
Wireless olan tüm telefonlarda bu sertifikayı silerseniz girecektir.

Bu arada 5800'da yazdığınızdan farklı yerde, onu da yazalım kullanıcılar kolaylıkla bulabilsin:

Ayarlar > Telefon > Telefon Yönetimi > Güvenlik > Sertifika yönetimi > Yetki sertifikaları

Eğer buda işe yaramassa kardeş modemine telefonlar bağlanamıyo. Bazı modemlerde bu fark eder