nokia 5800 vodafone internet ayarları

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında rocketsamet tarafından paylaşıldı. Okunma: 4903 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nokia 5800 vodafone internet ayarları

nokia 5800 vodafone internet ayarlarımı yapmama rağmen paket veri hatasi aliyorum araştirmama rağmen sağlıklı bir bilgi bulamadim

Yazan: rocketsamet

nokia 5800 vodafone internet ayarları konusuna benzer içerikler

1. 6300 vodafone internet ayarları ( 18 Haziran 2010 | Nokia S40 ve Java Destek )

6300 vodafone internet ayarı olan varsa verebilirmi(h)
  2. Star Vodafone İnternet Ayarları ( 12 Aralık 2010 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar bugün firm ware update yaptıktan sonra (acı bir şekilde yeni öğrendim :hmmm ) internet ayarlarımı kaybettim. Ayarları Vodafone'un sitesinde bulamadım (Star'ı modelden saymıyorlar sanırım :ehe ) Bir ayar deneyeyim dedim Vodafone'dan...
  3. Monte Vodafone İnternet ayarları ( 5 Ocak 2011 | Samsung )

Arkadaşlar Samsung monte için vodafone internet ayarlarını bien varmı ? Kendi s5620 modeli içi uygun ayarlar yok... yardımcı olur musunuz --------------- Ekleme --------------- ben buldum... meğer ip nosunu yanlış girmişim... buyrun :...
  4. Vodafone internet ayarları Nokia N8 (yardım) ( 16 Ağustos 2011 | Symbian^3 Genel )

S.a maxiciler. Sizlere bi sorum olacak. N8 ime bi türlü internet ayarlarını yapamadım. Buldunduğum yerde 3G yok. Vodafone sitesinden de internet ayarlarına giriyorum ancak Nokia kategorisi altında N8 yok. Ne yapacağım. Yardımlarınızı ve...
  5. vodafone internet ayarı ( 10 Mart 2012 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

mrhbalar bugün vodafone hat aldim. ve yeni tlf aldim. sony ericsson neo v. hattı taktim. bedava net var biliosunuz. ona msj attım. onay geldi bedava netiniz oldu die ama nete bağlanamiorum. tlfonda vodafone ayarları yok büyük iht. nasıl yapabilirim?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 8:22:47